Kredyt mieszkaniowy 140 tys zł

kredyt mieszkaniowy 140 tys złKredyt mieszkaniowy 140 tys zł, przede wszystkim na zakup mieszkania. Symulacja rat kredytowych ułatwi szybkie oszacowanie rat kredytowych, a eksperci ułatwią wyszukanie korzystnego banku i najlepszego rozwiązania.

Porównywarka kredytów mieszkaniowych ułatwia wyszukanie kredytu na zakup mieszkania. Jeżeli przykładowo potrzebujesz kredyt mieszkaniowy na 140 tys zł, aby kupić wymarzone mieszkanie, wpisujesz wartość i okres kredytowania i otrzymujesz zestawienie banków.

Następnym krokiem jest wypełnienie formularza kontaktowego do banku (ewentualnie do pośrednika finansowego) i już możesz się umówić na spotkanie.

Sprawdź raty kredytowe: kredyt mieszkaniowy 140 tys zł.

Gdzie po kredyt mieszkaniowy 140 tys zł

Jeżeli nie wiemy jaki bank wybrać, na co zwrócić uwagę przy przeglądaniu propozycji kredytowych, to warto umówić się na spotkanie z ekspertem finansowym. Takie spotkanie jest darmowe i w dowolnie wybranym terminie. Poniżej można znaleźć kontakt z bankami oraz ekspertami.

Przeczytaj również: Raty równe czy raty malejące?

Treści zawarte na tym blogu są wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Oferty instytucji finansowych na stronie mają wyłącznie charakter poglądowy i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Pamiętaj, że wszelkie decyzje podejmujesz na własną odpowiedzialność.

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok