Kredyt konsolidacyjny Zduńska Wola

Kredyt konsolidacyjny Zduńska Wola, czyli zamiast kilku kredytów możesz mieć tylko jeden. Konsolidacja kredytowa pozwala połączyć kilka kredytów w jeden, a poprzez wydłużenie okresu kredytowania można znacznie obniżyć wysokość raty.

kredyt konsolidacyjny Zduńska Wola

Najczęściej zaciągane kredyty bankowe? Pożyczki i kredyty gotówkowe. W różnych wysokościach i na różny czas. Ale nie tylko te.

Bo przecież są jeszcze kredyty mieszkaniowe czy samochodowe.

I w sytuacji, kiedy mamy podpisanych kilka umów kredytowych, to ich regulowanie może stać się dużym obciążeniem budżetowy. Co wówczas można zrobić? Zastanowić się nad konsolidacją kredytów. Istnieje wówczas sposób na to, aby spłacić nasze zobowiązania i mieć tylko jeden

Gdzie można skonsolidować kredyty? Przegląd banków i propozycji kredytowych.

Co to jest konsolidacja kredytów

Konsolidacja kredytów, to inaczej „połączenie” dwóch lub więcej uprzednio zaciągniętych kredytów i pożyczek w jeden kredyt. Jest to nowa umowa, zatem będą to nowe warunki kredytowania – stopa oprocentowania, warunki i harmonogram spłat.

Konsolidacji polega zatem na tym, że nowym kredytem spłacamy wszystkie zaległości finansowe – a właściwie robi to bank, na podstawie przedstawionych umów kredytowych.<

Czy kredyt konsolidacyjny jest korzystnym rozwiązaniem? Tak, ale jeżeli spojrzysz na to z punktu wystąpienia niebezpieczeństwa utraty płynności finansowej.

Wiesz już, że konsolidacja kredytów to połączenie wielu zobowiązań finansowych bankowych w jeden kredyt. Jest to duże ułatwienie dla kredytobiorców, ponieważ muszą pamiętać tylko o płatności tylko jednej raty, a nie o kilku.

Kredyt konsolidacyjny umożliwia obniżenie raty kredytowej – powinna być znacznie mniejsze od sumy rat, które spłacaliśmy dotychczas. Dzieje się to z tego powodu, że jest wydłużany czas kredytowania. Ale tym samym oczywiście wzrasta koszt kredytowy (większe odsetki).

Pamiętać należy również, że:

1. banki oferują dodatkową gotówkę (pożyczkę gotówkową) w ramach konsolidacji (ponieważ poprawia się wówczas Twoja zdolność kredytowa), którą można przeznaczyć na dowolny cel. Każde jednak dodatkowe pieniądze w ramach kredytu powodują, że rośnie wysokość zadłużenia, a przy nie zmienionym czasie kredytowania, również wysokość raty.

2. jest to nowy kredyt, a zatem poza odsetkami (ich wysokość zależy od oprocentowania nominalnego, wysokości kredytu i czasu kredytowania) może wystąpić prowizja i często koszty dodatkowe (np. ubezpieczenie).

Kredyt konsolidacyjny 100000 zł wysokość raty

Poniżej znajduje się symulacja rat kredytowych kredytu konsolidacyjnego na 100000 zł.

4 lata – 2414 zł
5 lat – 1979 zł
6 lat – 1704 zł
7 lat – 1508 zł
8 lat – 1362 zł
9 lat – 1266 zł
10 lat – 1170 zł

Jakie kredyty bankowe można skonsolidować? Najczęściej konsolidowane są kredyty i pożyczki gotówkowe. Poza tym, ale to już zależy od konkretnej propozycji banku, skonsolidować można również:

 • kredyty ratalne,
 • kredyty hipoteczne (mieszkaniowe),
 • pożyczki/kredyty samochodowe,
 • karty kredytowe i debet w ROR.

Jak wziąć kredyt konsolidacyjny Zduńska Wola?

Powyżej znajduje się zestawienie dostępnych kredytów konsolidacyjnych. I są to zarówno kredyty internetowe, jak i standardowe. Wystarczy wysłać krótki formularz kontaktowy i poczekać na telefon ze strony banku. Przedstawiciel banku sprawdzi Twoją wstępną zdolność kredytową i jeżeli ją mamy, to przedstawi ofertę. Można również udać się do jednego z banków w Zduńskiej Woli i tam zapytać.

Warto wówczas dowiedzieć się co można skonsolidować, czy wymagane jest dodatkowe zabezpieczenie, jaki jest maksymalny okres spłaty i ile wyniesie całkowity koszt kredytu.

Sprawdź również:

Banki Zduńska Wola. Oddziały i placówki bankowe

 • Alior Bank
  Placówka Partnerska
  Łaska 26
 • Placówka Partnerska
  Plac Wolności 9

Bank BPS
Plac Wolności 20

Bank Pocztowy. Placówka
Kilińskiego 7

BNP Paribas
Kościelna 1

Credit Agricole. Placówka Bankowa
Plac Wolności 20

Getin Noble Bank. Oddział
Łaska 14

ING Bank Śląski. Oddział w Zduńskiej Woli
Łaska 46

 • Ludowy Bank Spółdzielczy w Zduńskiej Woli
  Oddział
  1 Maja 8
 • Dąbrowskiego 31
 • Iwaszkiewicza 2e
 • Opiesińska 6
 • Bank Spółdzielczy W Poddębicach
  Oddział W Zduńskiej Woli
  Osmolińska 2
 • Punkt Kasowy
  Kościelna 8

Millennium Bank Partner
Łaska 18

Bank Pekao
Kilińskiego 7/11

 • PKO Bank Polski
  Oddział 1 w Zduńskiej Woli
  Łaska 48
 • Agencja
  Sieradzka 6
 • Agencja
  Złotnickiego 25

Santander Bank
Łaska 49/51

Oddział Partnerski Santander Consumer Bank Zduńska Wola
Łaska 1

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok