Kredyt konsolidacyjny Wejherowo – w jakim banku „połączyć” kredyty w jedno zobowiązanie? Poniżej znajduje się zestawienie banków, z którymi można skontaktować się w sprawie konsolidacji kredytowej.

kredyt konsolidacyjny Wejherowo

Kredyt konsolidacyjny (niekiedy zwany również pożyczką konsolidacyjną), to nowy kredyt bankowy, zaciągany po to, aby spłacić inne zadłużenia bankowe. Zamiast kilku zobowiązań kredytowych, w różnych bankach, po przeprowadzonej konsolidacji mamy tylko jeden kredyt. Z reguły jest to kredyt z mniejszą ratą kredytową niż suma rat, które były płacone poprzednio. I to jest główny cel i plus konsolidacji: obniżenie raty, aby odzyskać płynność finansową.

Jakie produkty można skonsolidować?

Najczęściej konsolidowane są kredyty i pożyczki gotówkowe. I mówimy wówczas o kredytach konsolidacyjnych gotówkowych. Ale banki skonsolidują również i kredyt ratalny, jak i kredyty samochodowe, kredyty mieszkaniowe lub hipoteczne (jest to kredyt konsolidacyjny hipoteczny), a także zadłużenie na karatach kredytowych czy debety w ROR.

Jakie konkretnie produkty będziemy mogli skonsolidować zależy już od samego banku. Może być tak, że nie można skonsolidować kredytów posiadanych w tym samym banku, innych kredytów konsolidacyjnych lub jest określona minimalna kwota konsolidacji.

Podsumowując, gdzie po kredyt gotówkowy? Przeglądając oferty kredytów warto nie tylko sprawdzić jaki jest koszt całkowity danego kredytu (decyduje to o „cenie” kredytu), ale także co w danym banku można skonsolidować. Dodatkowo warto wziąć pod uwagę, że oferowane są kredyty konsolidacyjne przez internet, a to oznacza, że wszystkie formalności kredytowe załatwimy telefonicznie i online.

Czy kredyt konsolidacyjny, to zawsze najlepsze rozwiązanie? Niekoniecznie. Jest to droższe rozwiązanie, niż gdybyśmy spłacali kredyty i pożyczki bez ich konsolidowania. Główne minusy:

Kredyt konsolidacyjny Wejherowo. Placówki bankowe i oddziały

O skonsolidowanie kredytów i pożyczek bankowych możesz zapytać również bezpośrednio w oddziale banku.

Alior Bank Wejherowo

BNP Paribas Bank Polska S.A.
Jana III Sobieskiego 217

Credit Agricole Bank Polska S.A. – Placówka Bankowa
Plac Jakuba Wejhera 20

Getin Noble Bank S.A. Placówka partnerska
Pucka 17

ING Bank Śląski Oddział w Wejherowie
Rzeźnicka 8

mBank S.A.
12 Marca 181

Millennium Bank Wejherowo. Oddziały

Nest Bank – Wejherowo (placówka partnerska)
3 Maja 1/1

Bank Pekao Wejherowo

Plus Bank S.A.
Pucka 10

PKO BP Wejherowo

Santander Consumer Bank. Wejherowo Oddział Partnerski
Jana III Sobieskiego 258

Santander Bank Polska S.A.
Jana III Sobieskiego 292A

SGB Rumia
Wałowa 30/U5

Kredyty i pożyczki bankowe:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.