Kredyt konsolidacyjny Słupsk – porównanie kredytów konsolidacyjny w bankach. Sprawdź oferty kredytów konsolidacyjnych w bankach – spłata starych kredytów i pożyczek bankowych nowym kredytem.

kredyt konsolidacyjny Słupsk

Jaki jest cel konsolidacji? Przede wszystkim to poprawa płynności finansowej. Polega to na tym, że zaciągany jest nowy kredyt. Następnie bank, po jego udzieleniu, spłaca zobowiązania kredytowe, które zostały wyszczególnione we wniosku kredytowym i w ten taki sposób zamiast kilku kredytów do spłaty jest tylko jeden.

Poprawa płynności następuje poprzez wydłużenie czasu spłaty. Rata kredytowa będzie wówczas mniejsza, niż suma rat konsolidowanych zobowiązań. Im dłuższy będzie zatem czas spłaty zobowiązania, to oczywiście rata będzie mniejsza, ale koszt kredytu wzrośnie. Można zatem napisać, że poprawa płynności finansowej następuje kosztem zwiększenia zadłużenia.

Pamiętaj! Całkowita kwota do spłaty (20 tys. zł + …. zł) = Kredyt Konsolidacyjny (20 tys. zł) + Całkowity Koszt Kredytu (… zł).

Porównanie kredyt konsolidacyjny 20 tys. zł w banku

Niekiedy konsolidacja kredytów i zamiana kilku zobowiązań kredytowych w jeden kredyt, jest jedyną możliwością na poprawę płynności finansowej. Zwłaszcza, jeżeli nie ma możliwości uzyskania dodatkowych dochodów lub innego sposobu na ograniczenie wysokości wydatków.

Możemy wyróżnić dwa rodzaje kredytów konsolidacyjnych: gotówkowe i hipoteczne. Te pierwsze udzielane są przeważnie do kwoty 200 tys zł (maks. 10 lat), natomiast hipoteczne, praktycznie nie mają górnego limitu i zależą od wartości hipoteki, która stanowi zabezpieczenie takiego kredytu (maks. 20-25 lat).

W przypadku konsolidacji np. na 20 tys. zł jedynym kredytem, który można wziąć pod uwagę to kredyt konsolidacyjny gotówkowy.

Kredyt konsolidacyjny Słupsk – banki i placówki bankowe

Najnowsze zestawienie banków i placówek bankowych w Słupsku.

ING Bank Śląski
Plac Zwycięstwa 11

Słupsk I Oddział Santander Consumer Bank
Wojska Polskiego 41-42

Oddział Alior Banku w Słupsku
Plac Stary Rynek 3

Plus Bank W Słupsku
Władysława Jagiełły 2

Getin Noble Bank Oddział
Plac Zwycięstwa 11

mBank S.A.

BNP Paribas Bank Polska
Plac Zwycięstwa 11

Bank Ochrony Środowiska
Anny Łajming 4

Alior Bank – Oddział
Jana Sobieskiego 30

Bank Pocztowy S.A.
Hugona Kołłątaja 31

FM Bank S.A
Mikołaja Kopernika 37

Pozostałe:

Jedna odpowiedź

  1. Do tej pory brałam kredyt w wersji standardowej, czyli zwykłą procedura. Ale wybrałam również online i chociaż mieszkam w Słupsku, to i tak wszystko zostało załatwione przez telefon i przez internet.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.