Kredyt konsolidacyjny Rabka-Zdrój

Kredyt konsolidacyjny Rabka-Zdrój: najnowsze oferty kredytowe i pożyczkowe banków, nie tylko w Rabce-Zdrój, w których można złożyć wniosek o kredyt konsolidacyjny.

kredyt konsolidacyjny Rabka-Zdrój

Taki kredyt pozwala „połączyć” kilka kredytów i pożyczek bankowych w nowy kredyt.

Zdecydowanym plusem takiego rozwiązania jest to, że zamiast kilku zobowiązań kredytowych, spłacamy tylko jeden, w jednym banku. Poza tym nowa rata kredytowa jest z reguły niższa od sumy rat, które płaciliśmy dotychczas. Jest to spowodowane wydłużeniem okresu kredytowania.

Z wybranym bankiem możesz się skontaktować wysyłając krótki formularz i to przedstawiciel banku do Ciebie przedzwoni – bez konieczności wychodzenie z domu. Rozmowa nie zobowiązuje Ciebie do skorzystania z propozycji, a oferta kredytowa jest uzależniona od oceny zdolności i wiarygodności kredytowej.

Porównanie kredytów konsolidacyjnych

Kredyt konsolidacyjny to kredyt celowy, który przeznaczony jest na skonsolidowanie naszego zadłużenia. Polega to na tym, że zaciągamy w banku nowy kredyt, którym spłacane są nasze stare zobowiązania. Mogą to być kredyty ratalne, kredyty samochodowe, kredyty i pożyczki gotówkowe, zadłużenie na kartach kredytowych oraz na kontach bankowych.

Takiego kredytu nie otrzymujemy bezpośrednio na konto, tylko bank dokonuje płatności – spłaca nim zobowiązania, które zostały wyszczególnione we wniosku kredytowym.

Najpopularniejszy jest kredyt konsolidacyjny gotówkowy, niewymagający z reguły dodatkowych zabezpieczeń, poza podstawowymi, a kwota, którą możemy uzyskać w ramach zobowiązania jest wysoka i wynieś może nawet i 200 tys. zł.

Jeżeli wśród konsolidowanych kredytów jest kredyt mieszkaniowy lub zabezpieczeniem kredytu jest nieruchomość, to możemy uzyskać kredyt konsolidacyjny hipoteczny. Dodatkowym plusem takiego rozwiązanie jest to, że w takim przypadku wysokość konsolidacji jest znacznie większa niż w przypadku kredytu konsolidacyjnego gotówkowego, a okres spłaty może wynieść nawet i 30 lat.

Jak wybrać tani kredyt konsolidacyjny? Przede wszystkim należy zapoznać się z dostępnymi ofertami bankowymi. Następnie powinno się je porównać z uwzględnieniem całkowitych kosztów kredytowych oraz zwróceniem uwagi na RRSO. Im mniejsze wartości w porównaniu z innymi ofertami, oznacza to tańszy kredyt.

Kredyt konsolidacyjny Rabka-Zdrój BANKI

Lista banków, oddziałów i placówek bankowych w Rabce-Zdrój, gdzie można zapytać o konsolidację kredytów.

  • PKO Bank Polski S.A
    Oddział 1 w Rabce-Zdroju
    Władysława Orkana 22
  • Agencja PKO Banku Polskiego
    ul. Profesora Rudnika 1

Bank Spółdzielczy
Władysława Orkana 3A

Bank Pekao
Kilińskiego 1

Alior Bank
Placówka Partnerska
Władysława Orkana 37

Getin Noble Bank
Placówka partnerska
Kościuszki 1D

Urząd Pocztowy w Rabce
Władysława Orkana

Bank Spółdzielczy W Rabie Wyżnej
Za Rabą 30

Pozostałe:

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok