Kredyt konsolidacyjny przez internet

Kredyt konsolidacyjny przez internetKredyt konsolidacyjny przez internet ONLINE. Zamiast chodzić po bankach i pytać o oferty kredytowe, można szybciej sprawdzić kredyty konsolidacyjne przez internet.

Dodatkowo w przeglądzie kredytów i banków znajdziemy także typowe kredyty konsolidacyjne przez internet.

Co to jest kredyt konsolidacyjny? Jest to kredyt konsumencki, gotówkowy, który jest przeznaczany na spłatę kredytów i pożyczek bankowych. Jeżeli spłacasz kilka kredytów, to możesz wnioskować o taki kredyt. Zostanie on przeznaczony na ich spłatę i zamiast kilku zobowiązań będziesz miał tylko jedno, w jednym banku. I co najważniejsze, jest to dobre rozwiązanie wówczas, kiedy pojawiają się pierwsze trudności z regulowaniem terminowym rat lub suma rat kredytowych jest zbyt duża i zależy nam na jej obniżeniu.

Kredyt gotówkowy 10 tys zł 7 lat

Konsolidacja kredytów

W jakiej wysokości możesz wziąć kredyt konsolidacyjny? Zależy to od Twojej zdolności kredytowej. W praktyce może to wyglądać, tak jak to zostało opisane poniżej.

Twoje obecne zobowiązania wynoszą łącznie 25 tys zł. Jest to łączna kwota zadłużenie wynikające z dwóch kredytów gotówkowych, kredytu ratalnego oraz zadłużenia na karcie oraz koncie bankowym. Łączna rata kredytowa wynosi 1100 zł. Zaciągając kredyt konsolidacyjny, bank spłaca całe Twoje obecne zadłużenie na podstawie przedstawionych dokumentów. Jednocześnie nowy kredyt jest udzielony na dłuższy okres czasu, tak, aby rata kredytowa była mniejsza, np. 700 zł.

Tani kredyt konsolidacyjny przez internet

Podobnie, jak w przypadku pozostałych kredytów konsolidacyjnych, również w przypadku kredytów przez internet, należy je porównać, tak aby wybrać najlepszą ofertę.

Najlepiej jest to zrobić według rrso kredytu lub na podstawie kosztów całkowitych. I to niezależnie czy sprawdzasz kredyt konsolidacyjny na 40 tys. zł czy na 5000 zł. A tani kredyt konsolidacyjny możesz wyszukać, bo przecież jest kilka atrakcyjnych ofert. I nie jest konieczne porównanie 20 banków, bo i porównując zaledwie 3 oferty wybierzemy tańszą ofertę.

Zamierzasz kupić dom lub mieszkanie? Sprawdź jaki jest
Korzystny Kredyt Hipoteczny na Zakup Domu lub Mieszkania

Zasadniczym plusem konsolidacji jest obniżka raty kredytowej i fakt, że mamy tylko jeden kredyt. Minusem jest to, że w ogólnym rozrachunku jest to… kredyt droższy. Aby obniżyć wysokość płaconej raty, trzeba wydłużyć okres kredytowania, a tym samym płacimy więcej odsetek od kredytu. Dodatkowym kosztem jest prowizja, ewentualne dodatkowe opłaty i ubezpieczenie. Tutaj również może być opłata za wcześniejszą spłatą konsolidowanych pożyczek i kredytów.

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok