Kredyt konsolidacyjny Pisz

Kredyt konsolidacyjny Pisz – w jakim banku? Konieczne jest oczywiście sprawdzenie i porównanie ofert. Jest jedno ale: ofert kredytów konsolidacyjnych jest bardzo dużo i nikt nie dysponuje takim czasem, aby je wszystkie przejrzeć i przeanalizować.

kredyt konsolidacyjny Pisz

Należy zatem skupić się na kilku, a najlepiej na tych najbardziej popularnych. Mając nawet tylko 2 propozycje, jesteś w stanie wybrać tę znacznie korzystniejszą.

Korzystna oferta kredytowa, to jaka? Jeżeli ważna jest cena, a przy kredycie powinna być ona priorytetem, to liczy się wówczas całkowity koszt kredytu.

Dla przypomnienia całkowity koszt kredytu, to wszystkie koszty, które musisz ponieść w związku z kredytem. Najczęstsze koszty to odsetki i prowizja. Inne, to opłata za rozpatrzenie wniosku czy ubezpieczenie kredytu.

Tani kredyt konsolidacyjny. Przegląd banków

Poniżej jest kilka propozycji kredytowych. Z każdym z poniższych banków skontaktujesz się wysyłając formularz kontaktowy i doradca bankowy do Ciebie przedzwoni.

Może Ciebie zastanawiać, dlaczego warto jest skonsolidować kredyty? Podstawowym argumentem za tym, aby skorzystać z tego produktu jest to, że „łącząc” kredyty w jeden, można wydłużyć czas spłaty zobowiązania i tym samym w sposób znaczący obniżyć wysokość raty.

To również poprawa zdolności kredytowej i możliwość uzyskania potrzebnej gotówki w ramach konsolidacji.

Minus kredytu konsolidacyjnego? Oczywiście zwiększenie się wysokości całkowitego zadłużenia: pożyczony kapitał plus koszty kredytu.

Kredyt konsolidacyjny Pisz. Banki i placówki bankowe

 • Warmińsko-Mazurski Bank Spółdzielczy
  Centrala
  Gizewiusza 2A
 • Oddział w Piszu Filia nr 1
  Plac Daszyńskiego 12

Santander Consumer Pisz
Oddział Partnerski
Dworcowa 1

 • Alior Bank
 • Placówka Partnerska
  Wojska Polskiego 2

PKO Bank Polski
Oddział 1 w Piszu
Grunwaldzka 4

 • Bank Spółdzielczy w Mikołajkach
  Filia
  Rybacka 6
 • Oddział
  Władysława Jagiełły 2A
 • Punkt kasowy
  Okopowa 2

Bank Pocztowy
Gizewiusza 6

Bank Pekao
1 Maja 4c

Getin Noble Bank
Placówka partnerska
Kościuszki 5

Credit Agricole Bank
Placówka Partnerska
Kościuszki 7/64

Millennium Bank
Partner
Kościuszki 12

Pozostałe:

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok