Kredyt konsolidacyjny online 70 tys zł w banku – możliwość wnioskowania również przez internet. Poniżej znajduje się zestawienie banków i kredytów konsolidacyjnych, zarówno tych tradycyjnych, jak i tych, które są dostępne przez internet.

Kredyt konsolidacyjny online 70 tys zł

Wyróżniamy dwa rodzaje kredytów konsolidacyjnych: gotówkowe i hipoteczne. Zdecydowaniem popularniejszym kredytem (i zdecydowanie bardziej dostępnym) jest konsolidacja gotówkowa.

Kredyt konsolidacyjny hipoteczny jest zabezpieczony na hipotece nieruchomości (jednym ze spłacanych zobowiązań jest kredyt hipoteczny). Okres kredytowania może wynieść nawet i 30 lat. Natomiast przy kredycie konsolidacyjnym gotówkowym, bank przeważnie nie wymaga dodatkowych zabezpieczeń. Maksymalny okres kredytowania jest znacznie krótszy niż w przypadku kredytów konsolidacyjnych hipotecznych i wynosi 10 lat.

Kredyt konsolidacyjny online 70 tys zł oraz tradycyjny

Poniżej można się zapoznać z najnowszymi propozycjami banków:

Jeżeli interesuje nas cena, to wybór jest prosty: porównujemy kredyty konsolidacyjne wg ceny, czyli zwracamy uwagę na całkowity koszt kredytów.

Dodatkowo należy sprawdzić:

Plusów konsolidacji jest bardzo dużo, a jakie są minusy? Podstawowy minus jest taki, że zapłacimy więcej za kredyt. Zawsze przy obniżce wysokości raty konieczne jest odpowiednie wydłużenie czasu kredytowania. Im dłuższej spłacamy taki kredyt, to i więcej odsetek zapłacimy za udzielony kredyt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.