Kredyt konsolidacyjny online 70 tys zł

Kredyt konsolidacyjny online 70 tys zł w banku – możliwość wnioskowania również przez internet. Poniżej znajduje się zestawienie banków i kredytów konsolidacyjnych, zarówno tych tradycyjnych, jak i tych, które są dostępne przez internet.

Kredyt konsolidacyjny online 70 tys zł

Wyróżniamy dwa rodzaje kredytów konsolidacyjnych: gotówkowe i hipoteczne. Zdecydowaniem popularniejszym kredytem (i zdecydowanie bardziej dostępnym) jest konsolidacja gotówkowa.

Kredyt konsolidacyjny hipoteczny jest zabezpieczony na hipotece nieruchomości (jednym ze spłacanych zobowiązań jest kredyt hipoteczny). Okres kredytowania może wynieść nawet i 30 lat. Natomiast przy kredycie konsolidacyjnym gotówkowym, bank przeważnie nie wymaga dodatkowych zabezpieczeń. Maksymalny okres kredytowania jest znacznie krótszy niż w przypadku kredytów konsolidacyjnych hipotecznych i wynosi 10 lat.

Kredyt konsolidacyjny online 70 tys zł oraz tradycyjny

Poniżej można się zapoznać z najnowszymi propozycjami banków:

Jeżeli interesuje nas cena, to wybór jest prosty: porównujemy kredyty konsolidacyjne wg ceny, czyli zwracamy uwagę na całkowity koszt kredytów.

Dodatkowo należy sprawdzić:

  • opcję „wakacji kredytowych„, czyli możliwość zawieszenia spłaty kredytu na kilka miesięcy,
  • jakie produkty podlegają konsolidacji (nie każdy bank skonsolidujemy wszystkie nasze zobowiązania),
  • możliwość uzyskania dodatkowej gotówki (w niektórych bankach można uzyskać 20-30% dodatkowej gotówki),
  • wymagane ubezpieczenia,
  • czy jest konieczność skorzystania z dodatkowych produktów,
  • maksymalny okres kredytowania.

Plusów konsolidacji jest bardzo dużo, a jakie są minusy? Podstawowy minus jest taki, że zapłacimy więcej za kredyt. Zawsze przy obniżce wysokości raty konieczne jest odpowiednie wydłużenie czasu kredytowania. Im dłuższej spłacamy taki kredyt, to i więcej odsetek zapłacimy za udzielony kredyt.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok