Kredyt konsolidacyjny niska rata

kredyt konsolidacyjny niska rataKredyt konsolidacyjny niska rata, to główne założenie konsolidacji. Zamiast kilku zobowiązań kredytowych, można je wszystkie skonsolidować i płacić znacznie mniejszą ratę kredytową. Tylko w jednym banku.

Dla kogo jest przeznaczony kredyt konsolidacyjny? Kredyt konsolidacyjny umożliwia połączenie wielu kredytów i pożyczek bankowych w jeden kredyt. Jest to dobre rozwiązanie, w sytuacji kiedy grozi Tobie utrata płynności finansowej, a wysokość i liczba rat kredytowych coraz silniej ciążą na budżecie domowym.

Konsolidacji podlegają kredyty i pożyczki gotówkowe, ratalne, samochodowe, hipoteczne oraz zadłużenie na kartach kredytowych oraz w rachunku bankowym. Zamiast kilku rat, masz wówczas tylko jedną ratę kredytu, w jednym banku. Dodatkowo ta rata jest niższa, niż suma rat kredytowych, które płaciłeś przed konsolidacją.

Obniżenie płaconych rat jest celem zasadniczym kredytu konsolidacyjnego.

Kredyt konsolidacyjny niska rata w jednym banku

Porównując oferty bankowe, powinniśmy zwrócić uwagę na całkowity koszt kredytu oraz RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania). Obie wartości są wyliczane indywidualnie dla każdego klienta. Na koszt kredytu konsolidacyjnego wpływają odsetki, prowizja, koszty dodatkowe, jak również data udzielenia kredytu, okres kredytowania.

Na podstawie RRSO kredytu i jego całkowitych kosztów możliwe jest stworzenie rankingu kredytów mieszkaniowych.

Więcej na temat kredytów konsolidacyjnych znajdziesz w artykule: Kredyt Konsolidacyjny Ranking 2019

Treści zawarte na tym blogu są wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Oferty instytucji finansowych na stronie mają wyłącznie charakter poglądowy i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Pamiętaj, że wszelkie decyzje podejmujesz na własną odpowiedzialność.

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok