Kredyt konsolidacyjny Legionowo porównanie banków i przegląd propozycji kredytowych. Jeżeli bierzesz pod uwagę, aby skonsolidować kredyty i pożyczki bankowe, które masz obecnie w kilku bankach, w jeden kredyt, to poniżej znajdują się najnowsze propozycje kredytów konsolidacyjnych.

kredyt konsolidacyjny Legionowo

Co to jest kredyt konsolidacyjny? Kredyt konsolidacyjny, to nowy kredyt bankowy, zaciągany po to, aby spłacić inne zadłużenia bankowe. Zamiast kilku zobowiązań kredytowych, w różnych bankach, mamy wówczas tylko jeden kredyt. Z reguły jest to kredyt z mniejszą ratą kredytową niż suma rat, które były płacone poprzednio.

Pozostałe kredyty i pożyczki bankowe:

Konsolidacja zadłużenia w jednym banku

Jakie produkty bankowe podlegają konsolidacji? Najczęściej konsolidowane są kredyty i pożyczki gotówkowe, ale mogą to być także kredyty ratalne, kredyty i pożyczki samochodowe, kredyty hipoteczne (wówczas mamy do czynienia z kredytem konsolidacyjnym hipotecznym) czy zadłużenie na karatach płatniczych.

Produkty, które można skonsolidować zależy od wyboru konkretnej oferty bankowej. Może się zdarzyć, że bank ma nie tylko ograniczenia w konsolidowanych produktach, ale i może wymagać, aby suma konsolidowanych zobowiązań nie była mniejsza niż np. 5000 zł.

Dlatego tak konieczne jest porównanie kredytów. Pamiętajmy, że im tańszy kredy konsolidacyjny, tym mniej pieniędzy musimy oddać (zwracaj uwagę na całkowity koszt kredytu). Im dłuższy jest czas spłaty, to oczywiście rata będzie mniejsza, ale równocześnie rośnie całkowita kwota odsetek od kredytu.

Jaki wybrać kredyt konsolidacyjny?

Wysokość kredytu konsolidacyjnego nie zależy tylko od wysokości bieżącego zadłużenia, które chcemy skonsolidować, ale także od naszej zdolności kredytowej. Konsolidacja wydłuża okres kredytowania – raty są mniejsze, ale zwiększają się łączne odsetki do zapłacenia.

Konsolidacja to również zwiększenie zdolności kredytowej, a tym samym banki mogą nam zaproponować dodatkową gotówkę. I tak właśnie robią. Powinniśmy się jednak zastanowić czy potrzebujemy takiego zastrzyku gotówkowego. No chyba, że chcemy spłacić pożyczki pozabankowe na raty – w takim przypadku warto jest skorzystać z takiej możliwości.

Popularne i najczęstsze zapytania o kredyt konsolidacyjny w bieżącym miesiącu. TOP 10 KREDYTY KONSOLIDACYJNE:

Kredyt konsolidacyjny Legionowo. Placówki bankowe i oddziały

Przegląd placówek bankowych w Legionowie. Aktualizacja – październik 2021 r.

ING Bank Śląski. Oddział w Legionowie
Piłsudskiego 41
801 222 222

Bank Spółdzielczy
Rynek 4
22 774 15 94

Bank Pekao S.A.
Piłsudskiego 24b
22 766 43 27

BNP Paribas Bank Polska S.A.
Piłsudskiego 20
22 881 51 30

Credit Agricole Bank Polska. Placówka Bankowa
Piłsudskiego 13
71 354 90 09

Getin Noble Bank S.A. Oddział
Piłsudskiego 22
22 767 36 40

Santander Consumer Bank. Oddział Partnerski
Jagiellońska 8A
71 358 99 09

Nordea Bank Polska S.A. 1 Placówka bankowa
Piłsudskiego 20
22 766 41 06

Bank Pocztowy S.A. Placówka
Jagiellońska 16
22 364 15 61

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.