Kredyt konsolidacyjny Łaziska Górne

Kredyt konsolidacyjny Łaziska Górne i konsolidacja wybranych zobowiązań w jeden kredyt. Polega to na tym, że zaciągając nowy kredyt, można spłacić różne stare kredyty i pożyczki. W jakim banku w Łaziskach Górnych możesz zapytać o konsolidację – sprawdź poniżej.

kredyt konsolidacyjny Łaziska Górne

Głównym odbiorcą, do którego jest produkt, to kredytobiorcy, którzy spłacają po kilka kredytów i pożyczek jednocześnie, a raty terminowe regulują w różnych terminach. Konsolidacji w zasadzie podlegają wszystkie produkty kredytowe, począwszy od kredytów i pożyczek gotówkowych, poprzez kredyty mieszkaniowe, a kończąc na kartach kredytowych i limitach kredytowych.

Więcej na temat kredytu, konsolidowanych kredytów, wysokości maksymalnej kredytu znajdziesz poniżej:

Konsolidacja może poprawić Twoją płynność finansową

„Efekt konsolidacyjny” w istotny sposób wpływa na Twoją sytuację finansową. Obecnie sytuacja wielu gospodarstw domowych nie jest najlepsza i może dojść do sytuacji, kiedy duża liczba zobowiązań zacznie być odczuwalna w domowym budżecie. I to nawet nie liczba samych zobowiązań kredytowych, ale łączna wysokość rat, które należy zapłacić.

Korzystając z kredytu konsolidacyjnego, bank spłaci Twoje zobowiązania, które przedstawisz do uregulowania, a w konsekwencji zostajesz tylko z jednym (nowym) kredytem i przeważnie ze zdecydowanie mniejszą ratą. I to jest właśnie drugi cel konsolidacji: zmniejszenie raty kredytowej. Odbywa się to przeważnie dzięki wydłużeniu czasu spłaty. Pamiętaj jednak, że każdy dodatkowy miesiąc to mniejsza rata, ale jednocześnie zwiększa się koszt kredytu, ponieważ rośnie koszt odsetek.

2 rodzaje kredytów konsolidacyjnych

Właściwie to można wyróżnić następujące kredyty konsolidacyjne. Ze względu na kanał dystrybucji:

  • tradycyjne, wniosek kredytowy jest oddawany osobiście w placówce banku,
  • przez internet – cała procedura kredytowa odbywa się przez internet i telefonicznie,Jeżeli taki nowy kredyt.

Ze względu na rodzaj zabezpieczenia, kredyty konsolidacyjne dzielą się na:

  • hipoteczne – zabezpieczone hipoteką na danej nieruchomości. Okres spłaty takiego kredytu może wynieść nawet i 20-25 lat, a maksymalna kwota konsolidacji to ok. 70-80% wartości nieruchomości.
  • gotówkowe – najpopularniejsze kredyty konsolidacyjne. Przeważnie bank nie wymaga dodatkowych zabezpieczeń kredytu. Maksymalna kwota oferowana przez banki nie przekracza 200 tys. zł, a czas spłaty kredytu to maksymalnie 10 lat.

Łaziska Górne kredyty oraz banki i placówki bankowe

W Łaziskach Górnych jest kilka banków, w których nie tylko zapytasz o kredyt konsolidacyjny. A jeżeli nie chcesz wychodzić z domu, to lista powyżej pozwala na szybki kontakt z wybranym bankiem.

PKO Bank Polski S.A. – Oddział 1 w Łaziskach Górnych
os. Centrum 6
32 445 22 90

ING Bank Śląski Oddział w Łaziskach Górnych
Spokojna 2
801 222 222

Alior Bank – Placówka Partnerska
Dworcowa 27
32 738 87 80

Millennium Partner
ul.: Św. Jana Pawła II 14A
801 700 100

Bank Pekao S.A. Placówka partnerska
Plac Ratuszowy 3
32 736 76 92

Placówki bankowe (komercyjne, spółdzielcze) – aktualizacja wrzesień 2021. Kredyty konsolidacyjne Łaziska Górne.

Sprawdź również:

  • Kredyt gotówkowy Jawor – jeżeli mieszkasz w Jaworze, to o kredyt lub pożyczkę gotówkową możesz się zapytać w jednym z kilku banków.
  • Kredyt gotówkowy Lubań – oddziały bankowe, placówki banków i kredyty gotówkowe w Lubaniu.
Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok