Kredyt konsolidacyjny Konstantynów Łódzki

Kredyt konsolidacyjny Konstantynów Łódzki na spłatę starych kredytów i zastąpienie ich nowym, jednym kredytem. Nie wiesz jak to zrobić? To proste. Poniżej znajduje się lista banków. Wystarczy wysłać krótki formularz kontaktowy, a doradca bankowy skontaktuje się z Tobą telefonicznie. Uzyskasz odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące konsolidacji i jednocześnie pomoże we wszystkich formalnościach związanych z kredytem.

kredyt konsolidacyjny Konstantynów Łódzki

Na co warto zwrócić uwagę decydując się na kredyt? Zapytaj o oprocentowanie nominalne, bo od niego zależą odsetki. Na koszt odsetkowy wpływa również czas spłaty kredytu. Oczywistym jest, że im dłużej spłacasz kredyt, tym mniejsza jest rata, ale więcej odsetek od kredytu należy zapłacić. A spłata starych kredytów nowym i jednoczesna obniżka raty jest głównym założeniem konsolidacji.

Dowiedz się jak wygląda symulacja rat kredytowych i całkowity koszt kredytu w zależności jaki system rat wybierzesz (równe lub malejące), jeżeli zdecydujesz się na dodatkowy produkt oferowany przez bank.

Kredyt konsolidacyjny Konstantynów Łódzki. Jakie produkty kredytowe spłacisz?

Wszystko zależy od banku. Generalnie można skonsolidować wszystkie kredyty i pożyczki bankowe, począwszy od kredytów i pożyczek gotówkowych, a kończąc na kartach kredytowych. Ale oczywiście zakres produktów zależeć będzie już od wybranego banku.

Pamiętaj, że konsolidując kredyt mieszkaniowy (lub inny hipoteczny), zabezpieczeniem kredytu jest hipoteka na nieruchomości. Okres kredytowania jest znacznie dłuższy niż przy kredytach konsolidacyjnych nawet gotówkowych, i może wynieść nawet i 20-25 lat.

Kredyt konsolidacyjny. Przegląd banków Konstantynów Łódzki

Kredyt konsolidacyjny gotówkowy można otrzymać do wysokości ok. 200 tys. zł, natomiast hipoteczny w zasadzie nie ma górnego limitu i zależy od wyceny nieruchomości, która jest jego zabezpieczeniem. Banki oferują również dodatkowe korzyści, np. pakiety ubezpieczeniowe, dodatkową gotówkę, wakacje kredytowe, jak i akceptują różne źródła dochodów.

Bank Spółdzielczy w Poddębicach
Oddział w Konstantynowie Łódzkim
Jana Pawła II 5A

Bank Pekao
Łódzka 20

Bank Spółdzielczy w Aleksandrowie Łódzkim
Zgierska 23a

Nest Bank Konstantynów Łódzki
Placówka partnerska
Łódzka 26/1

BNP Paribas
Plac Kościuszki 16
22 777 31 90

Credit Agricole
Plac Kościuszki 13

Alior Bank
Placówka Partnerska
Jana Pawła II 1

PKO BP
Agencja
Piłsudskiego 32

Millennium Bank
Partner
Jana Pawła II 10

Bank Pocztowy
Pułaskiego 15

Pozostałe:

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok