Kredyt konsolidacyjny Jarocin

2023-04-20 – ostatnia aktualizacja

Kredyt konsolidacyjny Jarocin, czyli kredyt, który pozwoli na spłatę zadłużenia, wynikającego z posiadania innych kredytów i pożyczek bankowych. O taki kredyt możesz zapytać w dowolnym banku w Jarocinie.

kredyt konsolidacyjny Jarocin

Jeżeli nie chcesz wychodzić z domu, to z listą banków i propozycjami kredytowymi zapoznasz się poniżej. Wystarczy tylko wysłać wniosek kredytowy – bank przedzwoni.

W największym skrócie można napisać, że konsolidacja polega na spłaceniu „starych” wybranych kredytów, nowym kredytem. Dzięki takiemu rozwiązaniu spłacasz tylko jeden kredyt i do tego rata kredytowa może być znacznie mniejsza niż suma rat, które spłacałeś przed konsolidacją. Jest to możliwe przede wszystkim dzięki wydłużeniu czasu spłaty nowego zobowiązania.

Kredyty Jarocin. Nie tylko konsolidacyjny

O ten oraz o inne kredyty, zapytać się możesz w jednym z poniższych banków. Jeżeli natomiast wolisz zostać w domu lub nie masz czasu, to skorzystaj z zestawienia powyższego i poczekaj na kontakt telefoniczny.

Przegląd placówek i oddziałów bankowych w Jarocinie.

I Oddział Santander Consumer Bank Jarocin
Wrocławska 1
71 358 99 09

PKO Bank Polski S.A. – Oddział 1 w Jarocinie
Rynek 24
62 749 81 00

Santander Bank Polska S.A.
Kilińskiego 2a
781 119 999

Alior Bank – Placówka Partnerska
Paderewskiego 3
62 747 83 84

Jarocin banki spółdzielcze

 • Aleja Niepodległości 5
  62 747 22 07
 • Oddział
  Osiedle Konstytucji 3 Maja 12A
 • Warciana 9
  62 747 22 04
 • Filia
  Maratońska 1
  62 747 75 68

Aktualizacja placówek – styczeń 2022 r. Kredyty konsolidacyjne Jarocin (powiat jarociński – województwo wielkopolskie.

Nie musisz już pamiętać o kilku ratach każdego miesiąca

Faktycznie, jeżeli już spłacasz kilka rat kredytowych, a do tego dochodzi jeszcze zadłużenie na kartach kredytowych i w rachunkach ROR, to warto wziąć pod uwagę skonsolidowanie tych wszystkich produktów.

Tym bardziej, że zwykła konsolidacja gotówkowa jest prosta i szybka (hipoteczna jest bardziej sformalizowana). Wniosek o kredyt konsolidacyjny niewiele się różni od wniosku o kredyt lub pożyczkę gotówkową – najczęściej dodatkowo należy podać kredyty/pożyczki, które mają zostać zamknięte.

Banki oczywiście same wyznaczają rodzaje zobowiązań, które można skonsolidować, określają minimalne i maksymalne wysokości możliwej konsolidacji.

Warto jeszcze dodać, że:

 • są dwa rodzaje kredytów konsolidacyjnych: gotówkowe i hipoteczne. Pierwszy jest najbardziej popularny, ponieważ nie wymaga dodatkowych zabezpieczeń (ale nie może być skonsolidowany kredyt mieszkaniowy). Drugi – hipoteczny, zabezpieczony jest hipoteką na nieruchomości.
 • im dłuższy jest czas spłaty kredyt, tym oczywiście rata będzie mniejsza, ale zwiększy się koszt odsetek.

Pamiętaj, że skorzystanie z kredytu konsolidacyjnego, również wymaga zdolności i wiarygodności kredytowej.


Kredyty i pożyczki:

 • Kredyt gotówkowy Jarocin – przegląd kredytów i pożyczek gotówkowych.
 • Kredyt hipoteczny 190 tys zł – nie tylko na 190 tys. zł – dowolny kredyt na zakup mieszkania lub domu. Zestawienie banków oraz pośredników finansowych.
Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok