Kredyt konsolidacyjny Hajnówka

Kredyt konsolidacyjny Hajnówka i nie musisz tracić czasu na chodzenie po bankach – sprawdź oferty banków w sposób jasny i czytelny. Wybierz korzystny kredyt na skonsolidowanie zadłużenia bankowego. Jeden kredyt zamiast kilku i do tego niższa rata.

kredyt konsolidacyjny Hajnówka

Kredyt konsolidacyjny umożliwia połączenie kredytów w jeden. „Połączenie” oznacza wzięcie nowego kredytu i spłatę nim zobowiązań, które wyszczególnisz we wniosku kredytowym. Dodatkowo w ramach konsolidacji możesz otrzymać dodatkową gotówkę (konsolidowana pożyczka gotówkowa) z przeznaczeniem na dowolny cel.

Wyróżnić można 2 rodzaje kredytów konsolidacyjnych:

 • gotówkowe – spłacisz kredyty i pożyczki gotówkowe, ratalne, samochodowe, ale również zadłużenie na rachunkach bankowych i karty kredytowe.
 • hipoteczne – zabezpieczony hipoteką, a jednym ze spłacanych zobowiązań jest kredyt hipoteczny/mieszkaniowy (oczywiście można również spłacić pozostałe kredyty).

Zakres konsolidowanych zobowiązań jest różny w poszczególnych bankach.

Dodatkowo sprawdź również:

 • Kredyt gotówkowy Gorlice – przegląd banków w Gorlicach oraz dostępnych propozycji kredytów i pożyczek gotówkowych dla wszystkich (również przez internet) – nie tylko dla mieszkańców Gorlic.
 • Firmy pożyczkowe w internecie – przegląd firm pożyczkowych internetowych.

Na koszt kredytu konsolidacyjnego największy wpływ ma oprocentowanie

Jest to jeden z ważnym parametrów przy ocenie kredytu. Dlaczego? Ponieważ kredyty konsolidacyjne najczęściej są to kredyty długoterminowe i udzielane na kwoty większe niż średni kredyt gotówkowy.

Konieczne jest, aby uświadomić sobie, że zmniejszenie raty jest możliwe przede wszystkim poprzez wydłużenie czasu spłaty. A każdy dodatkowy miesiąc to oczywiście niższa rata, ale jednocześnie droższy kredyt z powodu kosztów odsetek. Konsolidacja powoduje zatem wzrost Twojego całkowitego zadłużenia przy jednocześnie poprawie płynności finansowej (mniejsza rata, to mniejsze wydatki budżetowe).

Odsetki to nie jest jedyny element kosztowy, bo należy pamiętać, że może to być dodatkowo również prowizja i ubezpieczenie.

Przy wyborze kredytu konsolidacyjnego należy zatem zwracać zawsze uwagę na koszt całkowity, aby pożyczyć w miarę możliwości, jak najtaniej.

Hajnówka kredyty konsolidacyjne, pożyczki i banki

Jeżeli ostatecznie zdecydujesz o tym, że chcesz skonsolidować kredyty i pożyczki oraz obniżyć ratę wydłużając czas kredytowania, to możesz albo udać się osobiście do banku w Hajnówce, albo z listy powyżej wysłać formularz kontaktowy, aby doradca bankowy do Ciebie przedzwonił.

 • Bank Spółdzielczy
  Marszałka Józefa Piłsudskiego 12
  85 682 28 20
 • PKO Bank Polski S.A. – Oddział 1 w Hajnówce
  3 Maja 46
  85 731 23 50
 • BNP Paribas Bank Polska S.A.
  3 Maja 41
  22 777 34 40
 • Bank Pekao S.A.
  3 Maja 34
  85 682 30 61
 • Credit Agricole Bank Polska S.A. – Placówka CA Express
  3 Maja 39
  71 354 90 09
 • Getin Noble Bank S.A. Placówka partnerska
  3 Maja 47
  664 919 797
 • PKO BP Oddział nr 254
  Warszawska 108
 • Millennium Partner
  ul, Stefana Batorego 4/3
  801 331 331

Aktualizacja: styczeń 2022 – kredyty konsolidacyjne Hajnówka.

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok