Kredyt konsolidacyjny Grajewo

Kredyt konsolidacyjny Grajewo i najlepsza konsolidacja kredytów i pożyczek, czyli spłacenie bieżących i wybranych zobowiązań bankowych nowym kredytem. Jeżeli Twoja płynność finansowa uległa pogorszeniu, spłacasz kilka kredytów, a suma rat zbyt mocno obciążają domowy budżet, to wówczas warto wziąć jest pod uwagę ten rodzaj kredytu.

kredyt konsolidacyjny Grajewo

Jaki jest najlepszy kredyt na konsolidację? Przeanalizuj poniższe propozycje kredytowe w bankach, porównaj je i skontaktuj się z wybranym bankiem. Nigdzie nie musisz wychodzić, wystarczy, że wyślesz formularz kontaktowy i to bank się z Tobą skontaktuje telefonicznie.

Potocznie o konsolidacji mówi się, że jest to „połączenie” kilku kredytów w jeden kredyt. „Połączenie” to nic innego jak zaciągnięcie nowego kredytu i spłata nim wybranych kredytów i pożyczek bankowych. Podpisana zostanie wówczas umowa kredytowa i na jej podstawie bank spłaca wyszczególnione zobowiązania.

Jakie są podstawowe korzyści z konsolidacji kredytów?

Najważniejszym plusem przeprowadzonej konsolidacji jest to, że masz tylko jeden kredyt do spłaty. Nie musisz pamiętać o wielu ratach kredytowych i różnych terminach płatności. Co więcej, rata może być znacznie niższa niż suma rat konsolidowanych zobowiązań. Dlaczego się tak dzieje? Ponieważ wydłużenie okresu kredytowania zmniejsza ratę kredytową. Pozwala to zmniejszyć wydatki domowe związane z obsługą zobowiązań, a tym samym i poprawić płynność finansową, bez konieczności zwiększenia dochodów.

Kredyt konsolidacyjny, to w zależności od banku, pozwala spłacić kredyty i pożyczki gotówkowe (najbardziej powszechne), karty kredytowe, limity w ROR-ach, kredyty ratalne, samochodowe, a nawet i mieszkaniowe.

To również możliwość uzyskania dodatkowej gotówki w ramach kredytu konsolidacyjnego, którą można przeznaczyć na dowolny cel (pieniędzy z kredytu konsolidacyjnego nie otrzymujesz bezpośrednio do dyspozycji, dodatkową gotówkę tak).

Minusy konsolidacji? Zawsze jest ten sam: koszt kredytu. To oczywiście odsetki, ale i może być prowizja, chociaż daje się ostatnio zauważyć, że wiele ofert kredytowych jest obecnie bez prowizji lub z bardzo niską. Należy wziąć pod uwagę, że wydłużenie czasu spłaty (tylko tak można znacznie obniżyć ratę), powoduje, że rośnie całkowity koszt odsetek. Im więcej rat kredytowych, tym oczywiście większe odsetki.

Grajewo kredyty oraz banki i placówki bankowe

Zestawienie banków i placówek w Grajewie, gdzie osobiście zapytasz się o kredyt, nie tylko konsolidacyjny. W sytuacji, kiedy nie chcesz wychodzić z domu i wolisz początkowo kontakt telefoniczny, to lista powyższa pozwala wysłać wniosek w sprawie kredytu.

Nest Bank – Grajewo (placówka partnerska)
Wojska Polskiego 22
515 696 939

Oddział Partnerski Santander Consumer Bank Grajewo
Wojska Polskiego 21
71 358 99 09

BNP Paribas Bank Polska S.A.
Wojska Polskiego 55
22 777 34 20

Bank Pekao S.A.
ul, Wojska Polskiego 6
86 273 86 30

Alior Bank – Placówka Partnerska
Ełcka 10
786 188 288

Credit Agricole Bank Polska S.A. – Placówka CA Express
Osiedle Centrum 23/4
71 354 90 09

Getin Noble Bank S.A. Placówka Partnerska
Plac Niepodległości 20
86 261 02 65

Millennium Partner
Ełcka 12A
801 331 331

Agencja PKO Banku Polskiego
Os. Osiedle Południe 36
570 179 447

PKO BP Oddział nr 651
Elewatorska 8

PKO Bank Polski S.A. – Oddział 1 w Grajewie
ul, Wojska Polskiego 50
86 261 01 00

Getin Noble Bank S.A. Placówka partnerska

Plac Niepodległości 20/4
664 919 797

Banki Spółdzielcze

 • SBR Bank. Spółdzielczy Bank Rozwoju. Oddział.
  Ełcka 12C
  86 272 81 53
 • Bank Spółdzielczy w Szczuczynie O. w Grajewie
  Wojska Polskiego 18
  86 272 23 71

Placówki bankowe (komercyjne, spółdzielcze) – aktualizacja wrzesień 2021. Kredyty konsolidacyjne Grajewo.

Sprawdź również:

 • Kredyt gotówkowy Grajewo – kredyty i pożyczki gotówkowe sprawdzisz TUTAJ. Podobnie jak w przypadku kredytów konsolidacyjnych, również możesz szybko skontaktować się z bankami.
 • Kredyt gotówkowy Jastrzębie-Zdrój – dla mieszkańców Jastrzębia-Zdrój: banki, oddziały banków i oczywiście przegląd kredytowy.
Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok