Kredyt konsolidacyjny Goleniów

Kredyt konsolidacyjny Goleniów i oferty kredytów konsolidacyjnych w bankach: jedna mniejsza rata w jednym banku, zamiast kilku zobowiązań. Porównanie kredytów konsolidacyjnych oraz ofert bankowych.

kredyt konsolidacyjny Goleniów

Kredyt konsolidacyjny nigdy nie będzie lekarstwem na Twoje bieżące problemy finansowe, ponieważ nie eliminuje ich źródeł. Owszem, może być pewnym krokiem do naprawy domowych finansów, pozwalający przede wszystkim poprawić płynność finansową. Kiedy nowa rata będzie mniejsza, a w domowym budżecie pojawi się pewna rezerwa, to łatwiej podjąć odpowiednie działania.

Kredyty i pożyczki nie wzięły się znikąd, zostały przeznaczone na określony cel, a z pewnością sytuacja kilka miesięcy temu było dużo łatwiejsza. Obecnie suma rat zaczyna mocno doskwierać, dochody relatywnie spadają, a raty pozostają niezmienne.

Jeżeli dysponujesz odpowiednią zdolnością kredytową, a chciałbyś zredukować posiadane kredyty i pożyczki, i jednocześnie zmniejszyć ratę, to zastanów się nad kredytem konsolidacyjnym.

Konsolidacja kredytów, to jeden kredyt w jednym banku

Wypełniając wniosek o kredyt konsolidacyjny, wyszczególniasz produkty kredytowe, które chciałbyś zamknąć. Bank udzielając Tobie nowy kredyt, spłaca nim Twoje zobowiązania w tym samym lub w innych bankach. Nie otrzymujesz zatem fizycznie pieniędzy na konto, ewentualnie możesz otrzymać dodatkową gotówkę, jeżeli o nią wnioskowałeś.

Stare kredyty zostaję spłacone, a zamiast kilku masz jeden, z mniejszą miesięczną ratą, którą płacisz tylko w jednym banku. Jest ona również mniejsza niż suma rat konsolidowanych zobowiązań.

Plusy kredytów konsolidacyjnych:

1. Konsolidacji podlegają kredyty i pożyczki gotówkowe, kredyty samochodowe, ratalne, mieszkaniowe (hipoteczne) czy zadłużenie na rachunkach (limity) i karty kredytowe. Zakres konsolidacji jest uzależniony od konkretnego banku.
2. Jedna niższa rata i jeden termin płatności.
3. Poprawa zdolności kredytowej i płynności finansowej.

Minusy kredytów konsolidacyjnych:

Jest tylko jeden, podobny jak w przypadku innych kredytów:

 • koszt kredytowy oraz
 • wzrost zadłużenia.

Każdy kredyt to kilka elementów kosztowych – nie ma kredytów darmowych, za 0 zł. Zawsze musisz oddać kapitał + odsetki. Dodatkowo może wystąpić prowizja, opłaty dodatkowe, czy ubezpieczenie kredytu. Wydłużenie okresu spłaty kredytu, tak aby obniżyć znacznie nową ratę kredytową, wiąże się z większymi odsetkami: każdy dodatkowy miesiąc spłaty zobowiązania, to wzrost całkowitych kosztów odsetkowych.

Kredyt konsolidacyjny, to czasami jedyne rozwiązanie, kiedy raty kredytowe są zbyt dużym obciążeniem dla domowych finansów, nie ma perspektyw na zwiększenie dochodów, a jednocześnie jesteś w stanie zaakceptować wzrost ogólnego poziomu zadłużenia.

Goleniów kredyty oraz banki i placówki bankowe

Przegląd placówek bankowych w Goleniowe. W sytuacji kiedy nie chcesz wychodzić z domu, a chciałbyś zapytać o kredyt, to lista banków powyżej, umożliwia wysłanie wniosku kontaktowego.

Santander Bank Polska S.A.
Tadeusza Kościuszki 9
781 119 999

Oddział Partnerski Santander Consumer Bank Goleniów
Konstytucji 3 Maja 15C
71 358 99 09

Nest Bank – Goleniów (placówka partnerska)
Konstytucji 3 Maja 59
574 810 110

Alior Bank – Placówka Partnerska

 • Placówka Partnerska
  Konstytucji 3 Maja 43
  91 416 04 27
 • Placówka Partnerska
  plac Lotników 2
  91 463 25 61

BNP Paribas Bank Polska S.A.
Szczecińska 8 E
22 764 31 70

PKO BP. Oddział nr 1 Goleniów
Szczecińska 4
91 431 24 07

PKO Bank Polski. Agencja
Szczecińska 4
91 418 21 18

GETIN BANK
Konstytucji 3 Maja 54
91 831 58 30

Credit Agricole Bank Polska S.A. – Placówka Bankowa
Konstytucji 3 Maja 12
71 354 90 09

Pekao S.A. I Oddział w Goleniowie
Konstytucji 3 Maja 24

Bank Pekao S.A.
Konstytucji 3 Maja 24
91 432 17 60

Oddział Banku Millennium
Szczecińska 11/1
801 331 331

Banki Spółdzielcze w Goleniowie

Bank Spółdzielczy w Goleniowie – Punkt Obsługi Klienta
Starostwo Goleniów
Dworcowa 1
91 464 79 66

Bank Spółdzielczy w Goleniowie – Oddział w Goleniowie
Konstytucji 3 Maja 20
505 509 732

Placówki bankowe (komercyjne, spółdzielcze) – aktualizacja grudzień 2022. Kredyty konsolidacyjne Goleniów województwo zachodniopomorskie.

Sprawdź również:

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok