Kredyt konsolidacyjny Głowno

Kredyt konsolidacyjny Głowno i konsolidacja kredytowa. Zasadniczym celem konsolidacji nie jest zmniejszenie kosztów, bo one w większości przypadków będą większe, ale połączenie kilku zobowiązań w jeden kredyt i obniżenie wysokości raty poprzez wydłużenie czasu spłaty.

kredyt konsolidacyjny Głowno

Kredytem konsolidacyjny bank spłaca kredyty i pożyczki, które wyszczególnisz we wniosku kredytowym. Jest to nowy kredyt, a w związku z czym poniesiesz opłaty, takie jak odsetki lub prowizja.

Czyli tak naprawdę saldo zadłużenie wzrośnie, ponieważ powstanie koszt kredytowy. Nie można bowiem obniżyć raty, w sposób znaczący, jak tylko poprzez wydłużenie czasu spłaty. Wiąże się to z tym, że za cały okres kredytowania zostaną naliczone odsetki.

Zatem, im dłużej spłacasz kredyt, to uzyskujesz co prawda mniejszą ratę, ale więcej odsetek będziesz musiał zapłacić. A to oznacza, że wysokość zadłużenia przekroczy z pewnością wysokość pożyczonego kapitału.

Tani kredyt konsolidacyjny. Banki Głowno

Nad kredytem konsolidacyjnym warto zastanowić się wówczas, kiedy faktycznie masz kilka kredytów i trudno jest je regulować. Ewentualnie zdajesz sobie sprawę, że w niedalekiej przyszłości wystąpi taka sytuacja. Jak przestaniesz spłacać zobowiązania, to kredytu (ŻADNEGO) w banku nie otrzymasz.

Bank Spółdzielczy w Głownie
Młynarska 5/13

  • Bank Pekao S.A.
    Strażacka 9
  • Swoboda 4

Alior Bank
Placówka Partnerska
Strażacka 9

Credit Agricole
Placówka Partnerska
Swoboda 20

Bank Spółdzielczy
Zabrzeźniańska 2

Millennium Bank
Partner
Swoboda 26

Pozostałe:

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok