Kredyt konsolidacyjny 8 tys zł. Mały kredyt – Mała rata

Kredyt konsolidacyjny 8 tys złKredyt konsolidacyjny 8 tys zł na spłatę zobowiązań bankowych. A może pożyczka konsolidacyjna na 8 tys. zł z dodatkową gotówką?

Kredyt konsolidacyjny jest kierowany do osób, które posiadają zadłużenie przede wszystkim w bankach, które jest związane z kredytami i pożyczkami gotówkowymi, kredytami samochodowymi, kredytem mieszkaniowym czy nawet zadłużeniem w ROR i na karcie kredytowej.

Konsolidacja pozwala zatem na połączenie tych wszystkich kredytów (inaczej: bank spłaca te zobowiązania kredytem, który nam udzielił) i w ten sposób wydłużamy okres kredytowania i obniżamy ratę kredytu.

Kredyt konsolidacyjny 8 tys zł porównanie banków

Konieczne jest porównanie kilku banków, aby wybrać najlepszą opcję. Można np. wybrać bank, w który nie jest konieczne zakładanie konta bankowego czy wykupienia ubezpieczenia.

Jest w ofercie nawet kredyt konsolidacyjny online (kredyt konsolidacyjny przez internet) jeżeli konsolidacja nie przekracza 150 tys. zł.

Na jak długi okres czasu można wziąć taki kredyt? Kredyt konsolidacyjny gotówkowy, w zależności od kwoty, można wziąć nawet 10 lat!

Porównanie kredytów konsolidacyjnych na 8 tys. zł porównujemy pod względem kosztów całkowitych, jeżeli zależy nam na cenie kredytu. Zwracajmy również uwagę na to jakie jest oprocentowanie kredytu.

Przy stałym oprocentowaniu nasze odsetki od kredytu nie będą rosnąć i są niezależne od zmiany wysokości oprocentowania. W przypadku oprocentowania zmiennego, wysokość odsetek zmienia się w zależności od stóp procentowych.

Tania konsolidacja kredytów na 8 tys zł

Tania konsolidacja jest równoznaczna z tanim kredytem konsolidacyjnym. Zostało już wspomniane, że ważny jest całkowity koszt kredytu. Kredyty można również porównać zwracając uwagę na ich RRSO. I podobnie jak w przypadku kosztów całkowitych, zwracamy uwagę na to, aby RRSO było jak najmniejsze. Im jest one mniejsze, tym kredyt będzie tańszy. RRSO jest wyrażone w procentach i zawiera również wszystkie koszty kredytu uwzględniając czas.


Sprawdź porównanie kredytów gotówkowych
Kredyt Gotówkowy 9000 zł 6 lat.


Przykład kredytu konsolidacyjnego na 8000 zł na 4 lata. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 11,47%. Raty równe, płatne każdego miesiąca w kwocie 205 zł. Oprocentowanie zmienne 6,90% w stosunku rocznym – koszt kredytu, a tym samym i wysokość raty, może ulec zmianie w przypadku zmian stóp procentowych. Całkowity koszt kredytu 1840 zł (w tym: odsetki 1111,17 zł, prowizja 728,83 zł), całkowita kwota do zapłaty 9840 zł.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok