Kredyt konsolidacyjny 30000 złKredyt konsolidacyjny 30000 zł lub pożyczka konsolidacyjna na 30000 zł z dodatkową gotówką? W jakim banku wziąć kredyt na skonsolidowanie zadłużenia?

Kredyt konsolidacyjny można przeznaczyć na spłatę kredytów gotówkowych, limitów w ROR i kart kredytowych. Jeszcze inne banki pozwalają na skonsolidowanie również kredytów samochodowych, innych kredytów konsolidacyjnych, czy nawet i kredytów hipotecznych.

Poniżej znajduje się lista banków, z którymi możesz się skontaktować w sprawie konsolidacji 30000 zł.

Kredyt konsolidacyjny 30000 zł porównanie banków

Konsolidacja kredytów to tzw. połączenie kilku kredytów w jeden. Inaczej mówiąc, zaciągamy nowy kredyt, a bank spłaca za nas kredyty, które przedstawiliśmy do konsolidacji. I w ten prosty sposób mamy tylko jeden kredyt i jedną ratę kredytową.

Rata kredytowa dodatkowo będzie niższa. Poprzez wydłużenie okresu kredytowania, możemy zmniejszyć wysokość raty nawet o 20%-30% w stosunku do sumy rat, które płaciliśmy poprzednio. Jednakże wydłużenie okresu spłaty, to także droższy kredyt ponieważ musimy zapłacić więcej odsetek.

Niemniej jednak, jeżeli zależy nam na zmniejszeniu obciążeń finansowych z powodu spłacanych kredytów, warto jest zastanowić się nad skonsolidowaniem zadłużeń bankowych.

Jeżeli szukasz kredytu gotówkowego, to należy sprawdź porównanie kredyt gotówkowy 30 tys zł 5 lat