Kredyt konsolidacyjny 20000 zł

Kredyt konsolidacyjny 20000 złKredyt konsolidacyjny 20000 zł lub pożyczka konsolidacyjna na 20000 zł. A może jeszcze dodatkowa gotówka w ramach kredytu? SPRAWDŹ poniżej, gdzie skonsolidować kredyty.

Jeżeli masz za dużo kredytów i rat kredytowych, limitów w koncie i w kartach kredytowych, to być warto jest zastanowić się nad konsolidacją tych zobowiązań. Bardzo krótko: kredyt konsolidacyjny „połączy” twoje zobowiązania kredytowe w jedno. Jedna rata – jeden bank – jeden termin płatności. A dodatkowo możesz obniżyć wysokość nowej raty w stosunku do sumy rat płaconych poprzednio.

Skontaktuj się z bankiem, w którym chciałbyś dokonać konsolidacji i przygotuj umowy kredytów i pożyczek, które chcesz połączyć.

Poniżej znajduje się lista banków, z którymi skontaktujesz się w sprawie kredytu i dowiesz się szczegółów dotyczącym nie tylko konsolidacji do 20 000 zł.

Kredyt konsolidacyjny 20000 zł porównanie banków

Konsolidacja będzie z pewnością dobrym rozwiązaniem dla tych osób, które mają wiele rat i terminów spłat rat kredytowych. Z kredytu konsolidacyjnego mogą również skorzystać te osoby, dla których miesięczna rata kredytowa jest zbyt dużym obciążeniem dla miesięcznego budżetu.

Zalety kredytu konsolidacyjnego

  • niższa wysokość miesięcznej raty w porównaniu z ratami, które płaciliśmy dotychczas,
  • możliwość wydłużenia okresu kredytowania nawet do 10 lat,
  • możliwość negocjacji lepszych warunków (np. niższa prowizja lub oprocentowanie nominalne),
  • jedna rata kredytowa,
  • możliwość uzyskania dodatkowych pieniędzy,
  • możliwość konsolidacji wielu zobowiązań.

Sprawdź również porównanie kredyt gotówkowy 20 tys zł 4 lata

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok