Kredyt konsolidacyjny 20000 zł 6 lat. Raty: 338 zł – 492 zł

Kredyt konsolidacyjny 20000 zł 6 latKredyt konsolidacyjny 20000 zł 6 lat lub pożyczka konsolidacyjna z dodatkową gotówką?

Sprawdź poniżej, gdzie można skonsolidować zadłużenie. Konsolidacja, czyli „połączenie” kilku kredytów i pożyczek bankowych w jeden kredyt.

Kredyty konsolidacyjne 20000 zł 6 lat

Jakie są plusy i minusy konsolidacji?

  • zamiast kilku kredytów i pożyczek bankowych spłacasz tylko jeden kredyt,
  • jedna rata kredytowa, jeden bank,
  • rata może być znaczenie niższa, niż suma rat płaconych dotychczas,
  • nowy kredyt jest droższy niż kredyty spłacane przed konsolidacją. Spowodowane jest to wydłużeniem okresu kredytowania, a tym samym zapłacimy więcej odsetek.

Kredyt konsolidacyjny 20000 zł 6 lat

Gdzie jest tani kredyt konsolidacyjny 20000 zł 6 lat? Jaki bank wybrać? Konieczne będzie oczywiście porównanie kredytów i pożyczek konsolidacyjnych według całkowitych kosztów kredytu lub rrso. Można wysłać zatem wniosek kontaktowy do dwóch banków, a następnie po przedstawieniu ofert kredytowych możemy wybrać tańszy.

Czy będziemy mogli skorzystać z kredytu konsolidacyjnego na 20000 zł zależy od tego czy mamy odpowiednią zdolność i wiarygodność kredytową, którą oceni bank. I to niezależnie czy konsolidacji będą podlegać 3 kredyty czy jedna pożyczka gotówkowa i kredyt w karcie kredytowej.


Jeżeli mieszkasz w Gdańsku i szukasz odpowiedniego kredytu gotówkowego, to zapoznaj się ze zestawieniem banków w poście Kredyt gotówkowy Gdańsk – najnowsze propozycje kredytów i pożyczek gotówkowych w bankach.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok