Kredyt konsolidacyjny 20 tys. zł. Kredytem Nr 1 jest BANK

Kredyt konsolidacyjny 20 tys. złKredyt konsolidacyjny 20 tys zł. A może pożyczka konsolidacyjna 20 tys. zł + dodatkowa gotówka? Sprawdź listę banków.

Kredyt konsolidacyjny pozwala na skonsolidowanie powstałych zadłużeń z tytułu spłaty pożyczek i kredytów bankowych, w jeden kredyt i do tego z niższą ratą.

W zależności od wysokości kredytu i zabezpieczenia, kredyty konsolidacyjne dzielimy na kredyty konsolidacyjne gotówkowe oraz kredyty konsolidacyjne hipoteczne. Zabezpieczeniem kredytów konsolidacyjnych hipotecznych jest hipoteka na nieruchomości.

Kredyt konsolidacyjny 20 tys. zł porównanie banków

Rozłożenie kredytu konsolidacyjnego na wiele rat (dłuższy okres kredytowania) umożliwia płacenie mniejszej raty kredytowej niż to miało poprzednio.

Poza tym kredytobiorca płaci tylko jedną miesięczną ratę do jednego banku. Nie trzeba zatem obsługiwać kilka rachunków bankowych i pamiętać o kilku pożyczkach i terminach ich spłaty.

Kredyty konsolidacyjne mogą być niżej oprocentowane niż tradycyjne kredyty gotówkowe, zwłaszcza wówczas, jeżeli zabezpieczeniem jest hipoteka. Wszystko zależy jednak oferty bankowej i warunków umowy kredytowej.

Zwykły kredyt konsolidacyjny, który tylko „łączy” wszystkie pożyczki i kredyty, bez zabezpieczenia hipotecznego, z pewnością będzie droższy w obsłudze. Ze względu na dłuższy okres kredytowania zapłacimy więcej rat kredytowych i tym samym większe będą odsetki.

Tani kredyt konsolidacyjny 20 tys. zł

Kredyt konsolidacyjny, podobnie jak każdy inny kredyt wymaga odpowiedniej zdolności kredytowej. Dlatego już na długo przed złożeniem wniosku kredytowego należy pomyśleć o jej zwiększeniu. Może się okazać, że nie mamy wystarczającej zdolności, aby zaciągnąć odpowiednio wysoki kredyt, aby skonsolidować wszystkie zobowiązania.

Dobra zdolność kredytowa i pozytywna historia kredytowa, to klucz do tańszego finansowania. Banki cenią wiarygodnych klientów i mogą wówczas zaproponować zdecydowanie lepsze warunki kredytowania niż pozostałym klientom.

Należy pamiętać również o tym, aby nie wysyłać wniosków kontaktowych lub kredytowych do większej ilości banków, niż dwa-trzy. Może to mieć wpływa na ocenę wiarygodności. Nawet z dwóch ofert kredytowych jesteś w stanie wybrać tani kredyt konsolidacyjny na 20 tys. zł. Należy tylko porównać je uwzględniając RRSO lub całkowity koszt kredytu.


Porównanie kredytów gotówkowych Kredyt Gotówkowy 16000 zł 7 lat oszacowanie rat i prezentacja banków i kredytów gotówkowych.

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok