Kredyt konsolidacyjny 120 miesięcy

Kredyt konsolidacyjny 120 miesięcyKredyt konsolidacyjny 120 miesięcy w banku? Sprawdź poniżej kredyt konsolidacyjny gotówkowy do 10 lat (maksymalny okres kredytowania) . Co podlega konsolidacji kredytem konsolidacyjnym?

Jedno wiemy na pewno: kredyt konsolidacyjny jest przeznaczony na konsolidację kredytów, czyli na spłatę nowym kredytem dotychczasowych zobowiązań. Jakie kredyty podlegają konsolidacji?

W zależności od wybranego banku skonsolidować można bankowe kredyty i pożyczki: gotówkowe, ratalne, samochodowe, hipoteczne / mieszkaniowe, inne kredyty i pożyczki konsolidacyjne oraz linie kredytowe, debet na rachunku lub zadłużenie na karcie kredytowej.

Konsolidacji podlega jeden lub więcej kredytów. Nie jest konieczne, aby wszystkie kredyty i pożyczki były w tym samym banku. Możemy mieć 5 kredytów w 5-ciu bankach. Ale również jedną pożyczkę gotówkową, jeden kredyt gotówkowy 80 tys zł, który chcesz skonsolidować, bo: znaleźliśmy tańszą ofertę, ze zdecydowanie niższym oprocentowaniem i jednocześnie postanowiliśmy obniżyć ratę.

Rodzaje kredytów konsolidacyjnych

Wyróżniamy rodzaje kredytów konsolidacyjnych. Kredyt konsolidacyjny hipoteczny. Zobowiązanie zabezpieczone jest hipoteką. Oznacza to, że albo jednym z konsolidowanych kredytów jest kredyt hipoteczny (mieszkaniowy) lub konsolidując zadłużenie zabezpieczeniem spłaty jest hipoteka na nieruchomości. Jest to kredyt tańszy w przypadku konsolidacji na dużą wartość. Generalnie możemy bowiem otrzymać kredyt konsolidacyjny hipoteczny na około 60-70% wycenianej nieruchomości. Ale zdarzają się propozycje kredytowe nawet na 80% wartości nieruchomości.

Druga grupa to zwykłe kredyty konsolidacyjne gotówkowe. W tym przypadku wartość udzielanego kredytu jest zazwyczaj dużo mniejsza – do 200 tys. zł. W takim przypadku, konsolidując kredyty czy pożyczki, kredytodawcy może wystarczyć informacja o uzyskiwanych dochodach lub może wymagać poręczenia kredytu przez osobę trzecią.

Nie tylko kredyt konsolidacyjny 120 miesięcy

Poniżej przegląd najnowszych propozycji kredytów konsolidacyjnych, również są to kredyty konsolidacyjne 120 miesięcy / rat do 200 000 zł.