Kredyt konsolidacyjny 12 tys zł od 2 lat do 10 lat

Kredyt konsolidacyjny 12 tys zł na spłatę innych kredytów w bankach. A może pożyczka konsolidacyjna na 12 tys. zł + dodatkowa gotówka?

Nie jest trudno znaleźć bank, jak i kredyt konsolidacyjny. Każda taka instytucja ma ofercie możliwość dokonania konsolidacji kredytów.

Najważniejsze to wiedzieć co chcemy skonsolidować. Wyróżniamy bowiem dwa rodzaje kredytów konsolidacyjnych:

  • kredyty konsolidacyjne gotówkowe – konsolidacja np. kredytów i pożyczek gotówkowych, samochodowych, ratalnych, a także kart kredytowych.
  • kredyty konsolidacyjne hipoteczne – do konsolidacji włączony jest kredyt hipoteczny / mieszkaniowy.

Oczywiście w przypadku kredytu konsolidacyjnego na 12 tys. zł w grę wchodzi kredyt konsolidacyjny gotówkowy.

Kredyt konsolidacyjny 12 tys zł porównanie banków

Na portalu zapoznasz się z najnowszymi ofertami banków, a szczegóły dot. kredytu uzyskasz bezpośrednio u źródła, wysyłając krótki formularz kontaktowy do wybranego banku.

A co z kredytem gotówkowym? Kredyt gotówkowy jak wybrać najlepszy? Kilka wartościowych porad!

Podsumowanie:

Jeżeli masz dobrą historię kredytową, to skontaktuj się z bankiem w sprawie konsolidacji. Spłacaj jedną ratę zamiast kilku, w różnych bankach. Konsolidacja kredytów, konsolidacja kredytów gotówkowych, samochodowych, odnawialnych, ratalnych, kart kredytowych z innego banku (automatyczna spłata kredytów w innych bankach). W ramach kredytu konsolidacyjnego możesz liczyć na dodatkową gotówkę na dowolny cel (zależy od oferty banku i oceny zdolności kredytowej). Kwota kredytu konsolidacyjnego gotówkowego to nawet do 200 tys zł brutto, a okres kredytowania może wynieść nawet 10 lat.

1 komentarz

Komentowanie zamknięte.