Kredyt konsolidacyjny 12 tys zł od 2 lat do 10 lat

Kredyt konsolidacyjny 12 tys zł na spłatę innych kredytów w bankach. A może pożyczka konsolidacyjna na 12 tys. zł + dodatkowa gotówka?

Nie jest trudno znaleźć bank, jak i kredyt konsolidacyjny. Każda taka instytucja ma ofercie możliwość dokonania konsolidacji kredytów.

Najważniejsze to wiedzieć co chcemy skonsolidować. Wyróżniamy bowiem dwa rodzaje kredytów konsolidacyjnych:

 • kredyty konsolidacyjne gotówkowe – konsolidacja np. kredytów i pożyczek gotówkowych, samochodowych, ratalnych, a także kart kredytowych.
 • kredyty konsolidacyjne hipoteczne – do konsolidacji włączony jest kredyt hipoteczny / mieszkaniowy.

Oczywiście w przypadku kredytu konsolidacyjnego na 12 tys. zł w grę wchodzi kredyt konsolidacyjny gotówkowy.

Kredyt konsolidacyjny 12 tys zł porównanie banków

Na portalu zapoznasz się z najnowszymi ofertami banków, a szczegóły dot. kredytu uzyskasz bezpośrednio u źródła, wysyłając krótki formularz kontaktowy do wybranego banku.

A co z kredytem gotówkowym? Kredyt gotówkowy jak wybrać najlepszy? Kilka wartościowych porad!

Podsumowanie:

Jeżeli masz dobrą historię kredytową, to skontaktuj się z bankiem w sprawie konsolidacji. Spłacaj jedną ratę zamiast kilku, w różnych bankach. Konsolidacja kredytów, konsolidacja kredytów gotówkowych, samochodowych, odnawialnych, ratalnych, kart kredytowych z innego banku (automatyczna spłata kredytów w innych bankach). W ramach kredytu konsolidacyjnego możesz liczyć na dodatkową gotówkę na dowolny cel (zależy od oferty banku i oceny zdolności kredytowej). Kwota kredytu konsolidacyjnego gotówkowego to nawet do 200 tys zł brutto, a okres kredytowania może wynieść nawet 10 lat.

1 komentarz do “Kredyt konsolidacyjny 12 tys zł od 2 lat do 10 lat”

 1. W Millennium Bank jest obecnie promocja (do dnia 18 października 2019 r.):

  Kto może przystąpić do promocji? Z regulaminu:

  Do Promocji mogą przystąpić pełnoletnie osoby fizyczne, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, które w trakcie trwania Promocji spełnią łącznie następujące warunki:
  a) zawarli przed 1 czerwca 2019 r., z podmiotem innym niż Bank, umowę o przynajmniej jeden produkt kredytowy,
  b) złożą w Banku wniosek o udzielenie Pożyczki Konsolidacyjnej przeznacz
  onej na spłatę produktu kredytowego, o którym mowa w lit. a),
  c) w zakresie wniosku, o którym mowa w lit. b), otrzymają pozytywną decyzję kredytową wydaną przez Bank,
  d) zawrą z Bankiem umowę Pożyczki Konsolidacyjnej w terminie określonym w ust. 2 Regulaminu,
  e) zadeklarują comiesięczny wpływ w całym okresie spłaty Pożyczki Konsolidacyjnej środków pochodzących z wynagrodzenia lub dochodu netto na ich rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy w Banku.
  5. Promocja polega na udzieleniu Uczestnikowi spełniającemu łącznie warunki opisane w ust. 4 niniejszego Regulaminu, nominalnego oprocentowania pożyczki w wysokości:
  a) 5,7% w skali roku w przypadku, gdy równocześnie z zawarciem umowy o Pożyczkę Konsolidacyjną zawarta zostanie umowa ubezpieczenia Bezpieczna Pożyczka,
  albo
  b) 6,7% w skali roku w pozostałych przypadkach.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok