Kredyt hipoteczny Warszawa

Kredyt hipoteczny WarszawaKredyt hipoteczny Warszawa oferty banków i kontakt z doradcą w sprawie kredytu.

W ostatnich kilku miesiącach jest bardzo duży ruch na rynku kredytów mieszkaniowych w Warszawie. Szukamy kredytów hipotecznych na zakup mieszkania na Mokotowie czy domu na Bielanach. Duże zainteresowanie programem dopłat MdM, jak i poszukiwanie finansowania zakupu mieszkania na rynku pierwotnym i wtórnym. Nastąpił duży wzrost cen nieruchomości, a tym samym wysokości szukanego kredytu hipotecznego.

Przeciętna wartość kredytu hipotecznego nie przekracza 300 tys. zł, a najczęściej kupowane mieszkanie w Warszawie nie przekracza ok. 70 m2. Sprawdź także: kredyt gotówkowy w Warszawie – lista banków.

Obecnie jest łatwiej uzyskać kredyt na zakup mieszkania w Warszawie, niż jeszcze kilka lat temu.

Gdzie po kredyt hipoteczny w Warszawie?

Przy zakupie mieszkania lub domu, wartość danej nieruchomości nie może być przeszacowana (jej wartość nie może być niższa niż cena zakupu). Konieczne jest sprawdzenie czy dana nieruchomość posiada księgę wieczystą. Ponad to sprawdzamy ją pod kontem zadłużenia wobec osób fizycznych, instytucji, służebności wobec osób trzecich. W przypadku kiedy dana nieruchomość nie posiada księgi wieczystej, należałoby sprawdzić możliwość jej założenia.

Kupno mieszkania. Najlepsze sposoby

Ale, aby uzyskać kredyt hipoteczny, to oczywiście należy mieć odpowiednią zdolność kredytową i wiarygodność kredytową. Czy mamy taką zdolność, aby uzyskać kredyt hipoteczny w Warszawie? Skontaktuj się z bankiem lub doradcą finansowym, aby to sprawdzić.

Aby uzyskać kredyt hipoteczny, nie tylko na zakup mieszkania w Warszawie, jest posiadanie stałego wynagrodzenia. Może ono być uzyskiwane z tytułu świadczonej pracy lub prowadzonej działalności gospodarczej.

Jak szybko otrzymam kredyt hipoteczny w Warszawie

Długość rozpatrywania wniosku, niezależnie od miasta i banku, w którym taki wniosek składany, to maksymalnie 21 dni. Wynika to z ustawy o kredycie hipotecznym. W rzeczywistości banki różnie interpretują ten zapis: dla jednych jest to 21 dni od złożenia wniosku (wraz ze wszystkimi wymaganymi dokumentami), a dla innych 21 dni jest liczone od zarejestrowania wniosku w systemie. Jeszcze inne 21 dni liczą od daty wydania wstępnej decyzji finansowej.

Kiedy decyzja kredytowa będzie pozytywna, to minie trochę czasu do podpisania umowy kredytu i jego uruchomieniu. Całość zamyka się do ok. 1,5 miesiąca.

Kredyt hipoteczny z pośrednikiem finansowym

Jesteś mieszkańcem Warszawy i nie wiesz jaki bank w Warszawie wybrać? Skontaktuj się z pośrednikiem finansowym w Warszawie (listę znajdziesz powyżej). Pośrednik współpracuje z wieloma bankami w Warszawie, a jego wynagrodzenie jest uzależnione wyłącznie od tego czy pozytywnie zakończy daną transakcję z klientem.

Doradca finansowy pomoże zweryfikować to, czy o kredyt hipoteczny możesz się ubiegać. Pomoże wyszukać najbardziej korzystne opcje kredytowe, pomoże w skompletowaniu dokumentów, a także ich wypełnieniu. Dodatkowo pośrednik odpowie na twoje pytanie, pomoże w negocjacjach z bankiem, wyjaśni zawiłości umowy kredytowej, a na koniec będzie przy jej podpisaniu i podczas uruchomienia kredytu.

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok