Kredyt hipoteczny Strzelce Opolskie

Kredyt hipoteczny Strzelce Opolskie – taki kredyt można przeznaczyć na zakup mieszkania lub domu, budowę domu, wykup mieszkania komunalnego lub zakładowego. Za kredyt hipoteczny wykończysz, wyremontujesz mieszkanie lub domu, jak również dokończysz jego budowę. Pamiętaj! Aby dobrze dopasować odpowiedni produkt kredytowy hipoteczny, najlepiej spotkać się z pośrednikiem finansowym, zwłaszcza wówczas, gdy szukasz kredytu na duże wartości.

kredyt hipoteczny Strzelce Opolskie

Sprawdź poniżej gdzie po kredyt hipoteczny – skontaktuj się z bankiem lub wybranym pośrednikiem finansowym.

Kredyt hipoteczny i kalkulacja rat

Wyszukiwarka kredytów hipotecznych, to bardzo uniwersalne narzędzie kredytowe. Pozwala bowiem nie tylko wyszukać kredyt hipoteczny, ale jednocześnie porównać oferty kredytowe i wyliczyć raty kredytu – oszacować ile potencjalnie możemy zapłacić miesięcznie za kredyt. Dlatego bardzo często jest również nazywana kalkulatorem kredytów hipotecznych lub symulatorem kredytów. Należy wpisać wartość kredytu, np. kredyt hipoteczny 300000 zł na 30 lat i otrzymamy zestawienie propozycji w bankach i oszacowanie rat.

Jeszcze nie tak dawno, aby kupić mieszkanie należało tylko mieć odpowiednią zdolność i wiarygodność kredytową, aby otrzymać odpowiednie finansowanie na cele mieszkaniowe. Banki miały oferty kredytów mieszkaniowych nawet na 110% wartości mieszkania. Obecnie wymagany jest dodatkowo wkład własny. Jeżeli planujesz kupić mieszkanie za 300 000 zł, to wymagany wkład własny wynosi 20% wartości mieszkania, czyli 60 tys zł. Jeżeli nie dysponujesz takim wkładem mieszkaniowym, to należy szukać banku, który ma ofertę z 10% wkładem własnym, a brakującą część można ubezpieczyć. Wybierz bank, wypełnij formularz kontaktowy i dowiedz się szczegółów.

Kredyt hipoteczny Strzelce Opolskie Banki

Przegląd banków, oddziałów i placówek bankowych w Strzelcach Opolskich, w których możesz osobiście zapytać się o kredyt hipoteczny.

Bank Spółdzielczy w Leśnicy
Oddział w Strzelcach Opolskich
Gogolińska 2

ING Bank Śląski
Oddział w Strzelcach Opolskich
Ligonia 2

PKO Bank Polski
Oddział 1 w Strzelcach Opolskich
Plac Żeromskiego 10

Santander Bank
Zamkowa 1

Santander Consumer Bank
Oddział Partnerski Strzelce Opolskie
Plac Żeromskiego 8

Bank Polskiej Spółdzielczości S.A.
Oddział w Opolu
Wałowa 5

Alior Bank
Placówka Partnerska
Ludowa 3

Bank Pekao
Ludowa 4

Bank Spółdzielczy w Krapkowicach
Oddział
Bursztynowa 2

Credit Agricole
Placówka Bankowa
Rynek 10

Bank Pocztowy Strzelce Opolskie
Marka Prawego 18

BNP Paribas
Rynek 5

Millennium Bank
Partner
Rynek 10

Pozostałe:

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok