Kredyt hipoteczny OPOLE

Kredyt hipoteczny OPOLEKredyt hipoteczny OPOLE – jaki bank i jaki kredyt? Jest kilka metod, aby znaleźć bank na kredyt hipoteczny. Jedną z nich jest porównywarka kredytów hipotecznych.

Wystarczy tylko wpisać wysokość i okres kredytowania, aby otrzymać listę ofert kredytowych oraz banków i kontakt do doradcy bankowego lub pośrednika finansowego.

Jeżeli mieszkasz w dużym mieście, takim jak Opole, tym szerszy dostęp do ofert bankowych, i tym łatwiej jest znaleźć bank i kredyt hipoteczny. Ale jednocześnie zebranie ofert bankowych będzie trwało dłużej, właśnie ze względu na liczbę banków. Bez porównania ofert bankowych nie ma jednak możliwości, aby znaleźć tani kredyt hipoteczny. Taki kredyt możesz być przeznaczony np. na zakup mieszkania lub domu w Opolu, ale również na remont nieruchomości. Wysokość kredyty hipotecznego jest uzależniona od celu kredytowego oraz zdolności kredytowej.

Kredyt hipoteczny Opole BANKI

Poza samodzielnym szukaniem i porównywaniem ofert kredytowych, można skorzystać z dodatkowej pomocy jaką jest porównywarka kredytów hipotecznych. Wpisz tylko wysokość kredytu i czas kredytowania w latach. Kredyt hipoteczny na 50 tys zł, 60 tys zł na 10 lat z przeznaczeniem na remont mieszkania? A może 100 tys zł, 150 tys zł, 200 tys zł na zakup mieszkania. Można i więcej przeznaczyć na zakup domu, 300 tys zł, 400 tys zł czy nawet i 500 tys zł. Następnie porównywarka kredytowa dokona symulacji rat kredytowych. Można zapoznać się z daną ofertą bankową, skontaktować się z bankiem lub pośrednikiem finansowym w Opolu.

Wymagany wkład własny

Obecnie przy składaniu wniosku o kredyt hipoteczny wymagany jest wkład własny. W 2015 roku wynosi on 10% wartości nieruchomości, w 2016 roku jest to już 15%, a od 2017 roku 20%. Jeżeli zatem zamierzasz kupić mieszkanie, które kosztuje 250 000 zł, to wymagany wkład musi być na poziomie 25 tys zł. Tym samym kredyt hipoteczny wyniesie 225 tys zł. A co jeżeli nie mamy wkładu własnego? Niektóre z banków wymagają tylko 10% wymaganego wkładu, a pozostałą brakującą część należy ubezpieczyć.

Pośrednik finansowy w Opolu

W przypadku kredytów hipotecznych, jedną z lepszych opcji jest po prostu umówienie się z doradcą bankowym lub pośrednikiem finansowym w Opolu. Ekspert finansowy porówna kredyty hipoteczne, często również ma propozycje kredytowe na szczególnych warunkach oraz wyliczy zdolność kredytową. Spotkanie jest darmowe i można się umówić w dowolnym terminie. I to niezależnie czy szukasz kredytu na zakup mieszkania na 80 tys zł czy 300 tys zł, to warto skontaktować się ze specjalistą.