Kredyt hipoteczny kalkulator 2020

kredyt hipoteczny kalkulator 2020 banki

Kredyt hipoteczny kalkulator 2020, to bezpłatne narzędzie finansowe, które pozwala znaleźć kredyty hipoteczne w bankach oraz skontaktować się najlepszymi ekspertami w segmencie kredytów hipotecznych.

Kalkulator hipoteczny narzędzie do oszacowanie wysokości rat kredytowych, sprawdzenie w jakim banku są dostępne kredyty hipoteczne na zakup mieszkania, a dodatkowo w serwisie została umieszczona lista pośredników finansowych.

Sprawdź jak wygląda symulacja kredytu hipotecznego – wystarczy uzupełnić podstawowe informacji w kalkulatorze. Poniżej kalkulatora ZESTAWIENIE pośredników finansowych – bezpłatna pomoc w wyszukania korzystnego kredytu hipotecznego i pomoc w przygotowaniu formalności oraz dokumentów związanych z ubieganiem się o kredyt hipoteczny.

Kredyt hipoteczny kalkulator kredytów

Poniżej znajdziesz zestawienie banków i ekspertów finansowych, z którymi możesz się umówić na spotkanie w sprawie kredytu: jest darmowe, w dowolnie ustalonym terminie i nie obliguje do skorzystania z propozycji kredytowej.

Kredyt hipoteczny kalkulator 2019 pożyteczna sprawa?

Można zadać sobie pytanie: czy kalkulator kredytu hipotecznego jest najlepszym rozwiązaniem w wyszukiwaniu kredytów hipotecznych? Niekoniecznie…

Funkcjonalność kalkulatora kredytów hipotecznych jest ograniczona z kilku powodów:

 • Kalkulator prezentuje tylko i wyłącznie wysokości szacunkowych rat. Żaden kalkulator, nawet wówczas, kiedy prezentowany jest jako „najlepszy kalkulator kredytów hipotecznych” czy jest to „bankowy kalkulator kredytów hipotecznych” prezentuje wyliczenia szacunkowe. Udzielenie kredytu hipotecznego oraz jego warunki uzależnione są od wyniku oceny zdolności kredytowej klienta oraz proponowanego zabezpieczenia. Dlatego każda oferta kredytowa jest indywidualna, a tym samym koszt kredytu i wysokość rat z pewnością będzie różnić się od zaprezentowanych w kalkulatorze.
 • Każdy kalkulator ma ograniczoną liczbę propozycji bankowych. To maksymalnie kilka banków, które znajdziemy w kalkulatorach, kontakt do wybranych banków tylko w nielicznych przypadkach jest bezpośredni. Zdecydowana większość, to możliwość wysłania formularz kontaktowego do pośrednika finansowego.

Kredyt hipoteczny kalkulator kredytowy

Czy zatem nie warto jest korzystać z kalkulatora kredytowego? Oferta kredytowa banków jest bardzo szeroka i nie jest dziwne, że z takich pomocy korzystamy. Nie jesteśmy jednak w stanie (z powodów podanych powyżej) obliczyć przy pomocy kalkulatora wpływu prowizji czy oprocentowania na raty kredytu hipotecznego.

Nie można dokonać symulacji kosztów kredytowych, a tym samym rat kredytowych zmieniając poszczególne koszty kredytowe z uwzględnieniem okresu spłaty.

W kalkulatorze kredytów hipotecznych możemy ustawić pewne podstawowe informacje, jak:

 • cel kredytu,
 • wartość nieruchomości,
 • kwotę kredytu,
 • okres kredytowania oraz
 • rodzaj rat i dokonać oszacowania rat.

Jedynym plusem kalkulatorów kredytów hipotecznych jest zatem SYMULACJA RAT KREDYTOWYCH. Oraz dodatkowo możliwość skontaktowania się z pośrednikiem lub z jednym czy dwoma bankami. Uzupełniamy formularz kontaktowy i czekamy na kontakt telefoniczny ze strony banku lub pośrednika, aby umówić się na spotkanie.

Jeżeli nie kredyt hipoteczny kalkulator, to co?

Zdecydowanie lepszy rozwiązaniem jest umówienie się na spotkanie jednym z kilku pośredników finansowych, którzy są specjalistami w tej dziedzinie. To profesjonalna i przede wszystkim darmowa pomoc w porównaniu kredytów hipotecznych.

To pośrednik oszacuje twoją zdolność kredytową, porówna propozycje kredytów hipotecznych i oszacuje raty kredytowe. Ale przede wszystkim poprowadzi ciebie od początku, aż po finalizację umowy kredytowej.

Pośrednik finansowy ma dostęp do bardzo szerokiej oferty kredytów hipotecznych. To między innymi:

 • Millenium Bank,
 • BGŻ BNP Paribas,
 • BOŚ Bank,
 • Citi Handlowy,
 • Deutsche Bank,
 • Getin Bank,
 • ING,
 • Raiffeisen Bank .

kredyt hipoteczny kalkulator 2020

Przeczytaj również: Kredyt Hipoteczny Ranking – czy znajdziemy obiektywne i prawdzie rankingi kredytów hipotecznych?