Kredyt hipoteczny Drezdenko

Kredyt hipoteczny Drezdenko na zakup mieszkania lub domu? Wybór takiego kredytu nie jest sprawą łatwą, ale znowu nie niemożliwą. Poniżej znajduje się kalkulator kredytów, który ułatwi nie tylko wyszukać banki i pośredników finansowych, ale i oszacuje wysokość rat.

kredyt hipoteczny Drezdenko

O kredyt hipoteczny może ubiegać się każda osoba, która ukończyła 18 lat i osiąga wystarczająco wysokie dochody (i ma wystarczającą zdolność kredytową oraz pozytywną historię kredytową). Kredyt hipoteczny można uzyskać indywidualnie (jedna osoba na wniosku kredytowym) lub wspólnie, np. z małżonkiem, innym członkiem rodziny lub partnerem. W przypadku składania wniosku wspólnego, dochód musi osiągać minimum jeden z wnioskodawców.

Każdy podobny kalkulator tylko szacuje wysokość rat – nie wylicza ich dokładnie (nawet w sytuacji, kiedy korzystasz z kalkulatorów na stronach banku). Każde wyliczenia są jedynie szacunkowe, ponieważ oferty kredytowe zależy od czynników, które nie mogą uwzględnić kalkulatory, np. zdolność i wiarygodność kredytową.

Jeżeli chcesz korzystać z innej pomocy, to w serwisie można zawsze umówić się z ekspertem finansowym na darmowe spotkanie w sprawie dowolnego kredytu hipotecznego.

Na co można przeznaczyć kredyt hipoteczny

Kredyt hipoteczny można przeznaczyć między innymi na zakup lub budowę domu, zakup mieszkania z rynku pierwotnego lub wtórnego oraz :

 • wykup mieszkania zakładowego lub komunalnego,
 • przekształcenie lokatorskiego lub własnościowego spółdzielczego prawa do lokalu w prawo własności,
 • remont lub adaptację nieruchomości,
 • remont, wykończenie lub modernizację wybudowanego domu lub mieszkania.

Kredyt hipoteczny Drezdenko. Banki

W jednym z poniższych banków również możesz zapytać o kredyt hipoteczny:

 • Lubusko-Wielkopolski Bank Spółdzielczy
  Bolesława Chrobrego 7
 • Santander Consumer Bank Drezdenko
  Oddział Partnerski
  Stary Rynek 2
 • Bank Pekao
  Kościuszki 33
 • PKO Bank Polski
  Oddział 1 w Drezdenku
  Kościuszki 9
 • Credit Agricole
  Placówka Partnerska
  Stary Rynek 6
 • Alior Bank
  Kościuszki 34

Pozostałe:

Kredyt hipoteczny i niska rata kredytowa

Czy w przypadku kredytów hipotecznych należy zwracać uwagę, aby rata kredytowa była jak najniższa? Oczywiście, że tak, ale… Po pierwsze będzie to droższy kredyt (ponieważ obniżka raty następuje poprzez wydłużenie czasu spłaty, ale tym samym kredyt będzie droższy). A po drugie można zaciągnąć kredyt hipoteczny na 70 tys. zł na 20 lat i z pewnością rata będzie znacznie mniejsza od kredytu hipotecznego na 700 tys. zł z okresem kredytowania wynoszącym 35 lat. A pierwszy kredyt ma RRSO na poziomie 10%, a drugi na poziomie 7%… I który kredyt hipoteczny jest tańszy?

Jeżeli zależy nam na koszcie kredytu, to zawsze należy porównywać kredyty z uwzględnieniem kosztów całkowitych. Oczywistym będzie, że niższy koszt oznacza tańszy kredyt.

Dodaj komentarz

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok