Kredyt hipoteczny 400 tys zł 30 lat

2022-10-29 – ostatnia aktualizacja

Kredyt hipoteczny 400 tys. zł 30 lat? Owszem, jest taka możliwość. Na zakup mieszkania lub domu. Sprawdź najnowsze porównanie banków i kredytów hipotecznych. Oszacuj wysokość rat kredytowych. Skontaktuj się z wybranym ekspertem finansowym.

kredyt hipoteczny 400 tys zł 30 lat

Wyszukiwarka kredytów hipotecznych jest to również kalkulatorem kredytów hipotecznych, pozwala bowiem wyliczyć raty kredytu hipotecznego (wyliczenia szacunkowe).

Jak znaleźć kredyt hipoteczny z kalkulatorem? Bardzo prosto. Wystarczy tylko wpisać dwa parametry: wysokość kredytu oraz okres kredytowania.

Rekomendacja S KNF zaleca bankom przy wyliczeniu zdolności kredytowej uwzględniać maksymalnie 25 lat spłaty. Ale oczywiście, możliwe jest finansowanie na lat 30.

Należy jednak pamiętać, że wpisując np. kredyt hipoteczny 400 tys. zł na 30 lat, nie otrzymujemy rankingu kredytowego, ale oszacowanie rat kredytowych na podstawie przykładów reprezentatywnych oraz listę banków.

Korzystając z takiego zestawienia możemy skontaktować się z bankiem lub ekspertem finansowym.

Raty kredyt hipoteczny 400 tys. zł 30 lat

Ile wyniesie rata kredytowa? Kalkulator kredytowy ma za zadanie oszacować wysokość raty. Dokładne wyliczenia może przedstawić nam bank, ale dopiero po przeanalizowaniu zdolności i wiarygodności kredytowej, przedstawiając (wstępną) ofertę kredytową.

Banki oraz eksperci finansowi. Kredyty hipoteczne mieszkaniowe
Korzystając z usług pośrednika finansowego nie ponosisz żadnych opłat i oczywiście umówisz się na spotkanie w terminie, który będzie Tobie najbardziej odpowiadał.

Ekspert finansowy pomoże przy wyborze kredytu, z uwzględnieniem Twoich oczekiwań i potrzeb, a w dalszej kolejności udzieli wszelkiej pomocy przy wypełnianiu wniosku kredytowego i związanych z nim formalności.

Kilka dodatkowych informacji dotyczących kredytów hipotecznych:

1. Najtańszy kredyt hipoteczny, czyli na co zwrócić uwagę.
2. Czy można łączyć kredyt gotówkowy z hipotecznym? Tak, w przypadku konsolidacji hipotecznej.
3. Kredyt hipoteczny mieszkaniowy. Dla początkujących.
4. Marża – Prowizja – WIBOR.

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok