Kredyt hipoteczny 400 tysięcy złotych 30 lat

Redakcja: Marek Kamiński. 2024-05-31 – ostatnia aktualizacja. Wiarygodne źródło informacji Artykuły w serwisie KredytyPorownywarka.pl są starannie opracowywane przez doświadczonych autorów, bazując na wiarygodnych źródłach. Wykorzystujemy dane z renomowanych raportów branżowych, analiz rynkowych oraz opinii ekspertów finansowych. Nasze publikacje mają charakter informacyjny i edukacyjny, nie są poradami inwestycyjnymi ani rekomendacjami finansowymi. Dążymy do dostarczania czytelnikom rzetelnej wiedzy, pomagającej w podejmowaniu świadomych decyzji finansowych..

Kredyt hipoteczny 400 tysięcy złotych 30 lat? Owszem, jest taka możliwość. Na zakup mieszkania lub domu. Sprawdź najnowsze porównanie banków i kredytów hipotecznych. Oszacuj wysokość rat kredytowych. Skontaktuj się z wybranym ekspertem finansowym.
kredyt hipoteczny 400 tysięcy złotych 30 lat
Kredyt hipoteczny 400 tysięcy zł na 30 lat. Źródło: kredytyporownywarka.pl


Wyszukiwarka kredytów hipotecznych jest to również kalkulatorem kredytów hipotecznych, pozwala bowiem wyliczyć raty kredytu hipotecznego (wyliczenia szacunkowe).

Jak znaleźć kredyt hipoteczny z kalkulatorem? Bardzo prosto. Wystarczy tylko wpisać dwa parametry: wysokość kredytu oraz okres kredytowania.

Rekomendacja S KNF zaleca bankom przy wyliczeniu zdolności kredytowej uwzględniać maksymalnie 25 lat spłaty. Ale oczywiście, możliwe jest finansowanie na lat 30.

Należy jednak pamiętać, że wpisując np. kredyt hipoteczny 400 tys. zł na 30 lat, nie otrzymujemy rankingu kredytowego, ale oszacowanie rat kredytowych na podstawie przykładów reprezentatywnych oraz listę banków.

Korzystając z takiego zestawienia możemy skontaktować się z bankiem lub ekspertem finansowym.

Raty kredyt hipoteczny 400 tys. zł 30 lat

Ile wyniesie rata kredytowa? Kalkulator kredytowy ma za zadanie oszacować wysokość raty. Dokładne wyliczenia może przedstawić nam bank, ale dopiero po przeanalizowaniu zdolności i wiarygodności kredytowej, przedstawiając (wstępną) ofertę kredytową.

Przeczytaj również na stronie kredytyporownywarka.pl: Kredyt Gotówkowy Online (przez internet) – zawsze aktualne i bieżące zestawienie banków.

Banki oraz eksperci finansowi. Kredyty hipoteczne mieszkaniowe

Korzystając z usług pośrednika finansowego nie ponosisz żadnych opłat i oczywiście umówisz się na spotkanie w terminie, który będzie Tobie najbardziej odpowiadał.

Ekspert finansowy pomoże przy wyborze kredytu, z uwzględnieniem Twoich oczekiwań i potrzeb, a w dalszej kolejności udzieli wszelkiej pomocy przy wypełnianiu wniosku kredytowego i związanych z nim formalności.

Kilka dodatkowych informacji dotyczących kredytów hipotecznych:

1. Najtańszy kredyt hipoteczny, czyli na co zwrócić uwagę.
2. Czy można łączyć kredyt gotówkowy z hipotecznym? Tak, w przypadku konsolidacji hipotecznej.
3. Marża – Prowizja – WIBOR.

Ile wynosi rata kredytu 400 tysięcy na 30 lat?

Zakładając, że jest to kredyt hipoteczny na 30 lat wówczas rata kredytu hipotecznego 400 tys. zł wyniesie 3 146 zł. Założenia przyjęte do wyliczeń:

  • wartość nieruchomości: 500 tys. zł,
  • LTV: 80%,
  • marża kredytu hipotecznego 1,99%,
  • oprocentowanie nominalne roczne 8,75%.

Wysokość raty została oszacowana z kalkulatorem zdolności kredytowej. Każdy z banków podejmuje decyzję o udzieleniu kredytu po przeprowadzeniu analizy kredytowej i oceny zdolności kredytowej.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top
Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok