Kredyt hipoteczny 360 tys zł

kredyt hipoteczny 360 tys złKredyt hipoteczny 360 tys zł. Sprawdź oferty kredytów hipotecznych. Oblicz raty kredytu hipotecznego korzystając z porównywarki kredytów. Umów się na spotkanie z ekspertem finansowym, który znajdzie korzystną ofertę.

Na co może zostać przeznaczony kredyt hipoteczny? Najbardziej popularny cel kredytu, to oczywiście zakup mieszkania lub domu. Ale kredyt hipoteczny można przeznaczyć również na ich generalny remont. Za kredyt hipoteczny można zacząć budowę własnego domu lub wykupić mieszkanie komunalne lub zakładowe. Co więcej, kredyt może być także przeznaczony na adaptację pomieszczenia niemieszkalnego na cele mieszkalne. Zabezpieczeniem kredytu jest hipoteka na nieruchomości.

Banki oraz eksperci finansowi – gdzie po kredyt hipoteczny?

Podobnie jak w przypadku innych kredytów, tak i ubiegając się o kredyt hipoteczny, należy dysponować odpowiednio wysoką zdolnością kredytową. Jeżeli chcesz wiedzieć więcej na ten temat, to zapoznaj się z artykułem Zdolność Kredytowa Kredyt Hipoteczny.

Treści zawarte na tym blogu są wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Oferty instytucji finansowych na stronie mają wyłącznie charakter poglądowy i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Pamiętaj, że wszelkie decyzje podejmujesz na własną odpowiedzialność.

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok