Kredyt hipoteczny 280 tys zł

2022-03-09 – ostatnia aktualizacja

Kredyt hipoteczny 280 tys złKredyt hipoteczny 280 tys zł w banku. Szacowanie rat kredytowych oraz lista banków i pośredników finansowych. Gdzie po kredyt na 280 tys. zł?

Atrakcyjne warunki cenowe: marża już od 1,5%. Prowizja od 1,1%. Do 90% wartości nieruchomości oraz spłata rozłożona do 30 lat. W jakim banku?

Przede wszystkim należy zapoznać się z propozycjami banków, zanim wybierzemy ten jedyny, w którym złożymy wniosek kredytowy. Wybór kredytu nie jest sprawą łatwą, ponieważ należy zwrócić uwagę na wiele czynników, które mają wpływ na jego cenę.

Jeżeli nie wiemy jak porównać dostępne oferty, na co zwrócić szczególną uwagę, najlepiej jest umówić się z pośrednikiem finansowym, który pomoże nam podjąć decyzję.

Sprawdź raty kredytowe: kredyt hipoteczny na 280 tys. zł.

Gdzie po kredyt hipoteczny 280 tys zł

O tym jakie mamy szanse na kredyt hipoteczny w banku, decyduje nasza zdolność kredytowa.

Przy wyliczaniu zdolności kredytowej, bank poprosi nas o podanie wysokości zarobków, jakie posiadamy zobowiązania kredytowe (oczywiście karty kredytowe również), ilość osób na utrzymaniu, itp. Bank o naszej historii kredytowej dowie z Biura Informacji Kredytowej (BIK), dlatego zdecydowanie warto jest złożyć oświadczenie zgodnie z prawdą.

Z dużym prawdopodobieństwem każdy z banków zaproponuje nam inną wysokość kredytu, ponieważ obliczają ją w trochę inny sposób. Niekoniecznie wybieramy ten bank, który zaoferuje nam najwyższy kredyt: im wyższa kwota, tym większa rata, to raz. Nie ma co szaleć z wysokością kredytu i np. kupować większe i droższe mieszkanie, ponieważ dostaniemy taki kredyt. A jak nie będzie w stanie go utrzymać?

Po drugie, pracownik banku jest sprzedawcą, a to oznacza, że chce nam sprzedać ten produkt, ponieważ otrzyma z tego prowizję.

Nie dajmy się zatem złapać na to, że „ta pani była taka miła” albo, że zostaliśmy poczęstowani kawą, a „mąż dostał cukierka„. Myśl racjonalnie. Wciąż szukasz najlepszego kredytu i nie możesz się zdecydować na wybór banku? Umów się na spotkanie z pośrednikiem finansowym.

Mniejszy kredyt na zakup mieszkania? Sprawdź porównanie kredyt na mieszkanie 250 tys zł

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok