Kredyt hipoteczny 240 tys zł

2022-03-09 – ostatnia aktualizacja

kredyt hipoteczny 240 tys złKredyt hipoteczny 240 tys zł na kupno mieszkania lub domu? Bez porównania ofert bankowych nie ma co liczyć na to, że znajdziemy korzystny kredyt. Należy poświęcić na to trochę czasu.

Można samodzielnie zebrać oferty banków lub skorzystać z wyszukiwarki. Na podstawie zebranych ofert, całkowitych kosztów kredytów i rrso możemy stworzyć ranking kredytów hipotecznych na 240 tys. zł.

Kredyt hipoteczny może być przeznaczony nie tylko na zakup mieszkania lub domu, ale również na zakup działki budowlanej, adaptację nieruchomości do celów mieszkaniowych lub np. na remont generalny domu. Wysokość kredytu hipotecznego i jego warunki zależą od naszej zdolności kredytowej. Zdolność kredytową wyliczy bank lub pośrednik finansowy.

Oblicz raty kredytu hipotecznego, aby zorientować się ile wyniosą comiesięczne płatności i jaki będą miały wpływ na Twój budżet domowy. Wystarczy wpisać do porównywarki kalkulatora kredytów hipotecznych parametry kredytu i otrzymasz porównanie kredytów hipotecznych.

Banki, eksperci finansowi: kredyt hipoteczny na zakup nieruchomości.

Następny wpis: Kredyt hipoteczny 2021

1 komentarz do “Kredyt hipoteczny 240 tys zł”

  1. Taki kredyt brałem na 240 tys. zł na 30 lat w złotówkach. Rata 1178 zł. Pozostało mi jeszcze… 28 lat i 4 miesiące.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok