Kredyt hipoteczny 150 tys złKredyt hipoteczny 150 tys zł. Porównanie kredytów hipotecznych 150000 zł. Wartość nieruchomości 220 tys zł

Wyliczenia rat kredytowych dokonane za pomocą powyższej porównywarki (jak i za pomocą każdego innego, również tych dostępnych na stronach banków) mają charakter wyłącznie orientacyjny i przykładowy. Wyszukiwarka kredytów hipotecznych służy wyłącznie do wyszukania banków, skontaktowania się z wybranym podmiotem i oszacowania rat kredytowych.

Kalkulator spełnia przede wszystkim funkcję informacyjną. Nie powinien być traktowany jako zbiór ofert kredytowych, rekomendacji, zaproszenia do zawarcia umowy lub jako usługi doradztwa.

Udzielenie szczegółowych informacji na temat kosztów kredytu hipotecznego, zarówno w banku lub u doradcy, zasad jego spłaty jest możliwe dopiero wyłącznie po przeprowadzeniu analizy zdolności kredytowej i wiarygodności kredytowej starającego się o kredyt.

Kredyt hipoteczny 150 tys zł oferty banków i doradcy

Umowa o kredyt hipoteczny wymaga zabezpieczenia w postaci wpisu do hipoteki na nieruchomości, która jest zabezpieczeniem kredytu. Cel na jaki może zostać przeznaczony kredyt hipoteczny, to między innymi:

Kredyt hipoteczny zakup mieszkania

Umawiając się w banku lub z pośrednikiem finansowym w sprawie kredytu hipotecznego otrzymasz formularz informacyjny dotyczący kredytu. Poniżej znajduje się przykład kredytu hipotecznego, który zawiera informacje z nim związane.

Skomplikowane? Nie martw się, doradca w banku lub pośrednik finansowy wyjaśni każdy element i każdy koszt kredytowy.

Przykład reprezentatywny: 320 tys. zł na 26 lat. RRSO 4,34%

Wysokość składki za ubezpieczenie nieruchomości od ognia i innych zdarzeń losowych wyliczana jest indywidualnie w momencie przystępowania do ubezpieczenia – przed uruchomieniem kredytu hipotecznego.

Stawka ubezpieczenie nieruchomości (poglądowa): 5400 zł.

Całkowity koszt kredytu: 209 217,588 zł.
Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta: 529 217,58 zł.

Nie tylko kredyt hipoteczny na zakup mieszkania lub domu. Jeżeli szukasz kredytu gotówkowe , sprawdź Najtańszy Kredyt Gotówkowy 100 tys zł porównanie banków.