Kredyt hipoteczny 125000 zł

Kredyt hipoteczny 125000 zł. Porównanie kredytów hipotecznych 125000 zł. Wartość nieruchomości 160000 zł

Pamiętaj, że wyliczenia rat kredytowych dokonane za pomocą powyższego kalkulatora mają wyłącznie charakter orientacyjny i przykładowy. Porównywarka kredytów hipotecznych służą wyłącznie celom informacyjnym, wyszukania banków i doradców finansowych i dlatego nie powinny być traktowane jako oferty, rekomendacje czy zaproszenie do zawarcia umowy o kredyt, nie powinny być również traktowane jako usługi doradztwa. Udzielenie szczegółowych informacji na temat kosztów kredytu hipotecznego, zarówno w banku lub u doradcy, zasad jego spłaty jest możliwe dopiero wyłącznie po przeprowadzeniu analizy zdolności kredytowej i wiarygodności kredytowej starającego się o kredyt.

Kredyt hipoteczny 125000 zł oferty banków i doradcy

Zanim zdecydujesz się złożyć wniosek kredytowy w konkretnym banku, konieczne jest odpowiedzenie sobie na kilka następujących pytań:

  • czy wysokość raty przy założeniach kredytowych nie jest zbyt wysoka i czy będziesz ją mógł spłacać regularnie i wyznaczonym terminie?
  • co w przypadku wystąpienia różnych ewentualności, takich jak obniżenie lub utrata dotychczasowego wynagrodzenia, poszerzenia się rodziny, poważnego zachorowania, itp.? Czy również w takich sytuacjach będziesz mógł na bieżąco regulować raty i czy masz w związku z taką sytuacją odpowiednią „poduszkę finansową”?
  • co w przypadku kiedy wysokość raty ulegnie zmianie na skutek podwyżki stóp procentowych? Czy jesteś w stanie zaakceptować ryzyko znacznego wzrostu co miesięcznej raty i czy będziesz w stanie ją regulować w wyznaczonym terminie?

Treści zawarte na tym blogu są wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Oferty instytucji finansowych na stronie mają wyłącznie charakter poglądowy i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Pamiętaj, że wszelkie decyzje podejmujesz na własną odpowiedzialność.

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok