Kredyt hipoteczny 125000 zł

Publikacja: 2019-03-22. Redakcja: Marek Kamiński. 2024-03-19 – ostatnia aktualizacja

Kredyt hipoteczny 125000 zł. Porównanie kredytów hipotecznych 125000 zł. Wartość nieruchomości 160000 zł.
kredyt hipoteczny 125000 zł
Kredyt hipoteczny 125000 zł. Źródło: kredytyporownywarka.pl


Pamiętaj, że wyliczenia rat kredytowych dokonane za pomocą powyższego kalkulatora mają wyłącznie charakter orientacyjny i przykładowy. Porównywarka kredytów hipotecznych służą wyłącznie celom informacyjnym, wyszukania banków i doradców finansowych i dlatego nie powinny być traktowane jako oferty, rekomendacje czy zaproszenie do zawarcia umowy o kredyt, nie powinny być również traktowane jako usługi doradztwa. Udzielenie szczegółowych informacji na temat kosztów kredytu hipotecznego, zarówno w banku lub u doradcy, zasad jego spłaty jest możliwe dopiero wyłącznie po przeprowadzeniu analizy zdolności kredytowej i wiarygodności kredytowej starającego się o kredyt.

Kredyt hipoteczny 125000 zł oferty banków i doradcy

Zanim zdecydujesz się złożyć wniosek kredytowy w konkretnym banku, konieczne jest odpowiedzenie sobie na kilka następujących pytań:

1. Czy wysokość raty przy założeniach kredytowych nie jest zbyt wysoka i czy będziesz ją mógł spłacać regularnie i wyznaczonym terminie?

2. Co w przypadku wystąpienia różnych ewentualności, takich jak obniżenie lub utrata dotychczasowego wynagrodzenia, poszerzenia się rodziny, poważnego zachorowania, itp.? Czy również w takich sytuacjach będziesz mógł na bieżąco regulować raty i czy masz w związku z taką sytuacją odpowiednią „poduszkę finansową”?

3. Co w przypadku kiedy wysokość raty ulegnie zmianie na skutek podwyżki stóp procentowych? Czy jesteś w stanie zaakceptować ryzyko znacznego wzrostu co miesięcznej raty i czy będziesz w stanie ją regulować w wyznaczonym terminie?

Dodaj komentarz

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok