Kredyt hipoteczny 100 tys na 35 lat

2022-03-09 – ostatnia aktualizacja

Kredyt hipoteczny 100 tys na 35 lat na kupno mieszkania lub domu? W jakim banku z takiego kredytu na mieszkanie skorzystać? Sprawdź, gdzie udać się po kredyt hipoteczny.

kredyt hipoteczny 100 tys na 35 lat

Kredyt hipoteczny pozwala uzyskać środki na zakup nieruchomości, zarówno od dewelopera, jak i na rynku wtórnym. Oczywiście należy mieć odpowiednią zdolność kredytową. To sprawdzi pośrednik finansowy lub bank, do którego zwrócimy się o pomoc.

Jest to kredyt, którym sfinansujesz między innymi zakup:

  • mieszkania,
  • domu,
  • działki budowlanej, rolnej lub siedliskowej,

To także możliwość:

  • przekształcenie lokatorskiego lub własnościowego spółdzielczego prawa do lokalu w prawo własności,
  • wykup mieszkania komunalnego i zakładowego,
  • nabycie udziału w nieruchomości,
  • sfinansowania budowy domu,
  • rozbudowa lub adaptację nieruchomości na cele mieszkaniowe,
  • sfinansowanie prac budowlanych, a także wykończenie wnętrz.

Oszacować raty kredytowe w przypadku kredytu hipotecznego 100 000 zł na35 lat możesz z porównywarką kredytów hipotecznych. Wystarczy tylko wpisać wysokość kredytu hipotecznego, np. kredyt hipoteczny 100000 zł i określić czas kredytowania. np. 35 lat. Otrzymasz szacunkowe wyliczenia rat, prezentację banków i możliwość wysłania formularza kontaktowego.

Kredyt hipoteczny 100 000 na 35 lat

Poniżej znajdują się banki i pośrednicy finansowi, z którymi warto jest skontaktować się w sprawie kredytu hipotecznego.

Przykład reprezentatywny kredyt hipoteczny 100 tys zł.

RRSO 4,31%.
Całkowita kwota kredytu hipotecznego 100 tys. zł.
Okres kredytowania: 35 lat.
Minimalna wartość rynkowa nieruchomości wymagana do uzyskania kredytu hipotecznego na 100 tys. zł: 125 tys. zł.
Zmienna stopa oprocentowania: suma 6-miesięcznej stawki WIBOR oraz marży banku, w wysokości 1,69 p.p. Prowizja: 1,69% od wartości kredytu.
Liczba równych rat: 420.
Całkowita kwota do spłaty: 188101 zł.
Kalkulacja na dzień 25 kwiecień 2021 r.

Należy zawsze brać pod uwagę, że w przypadku zmiennej stopy procentowej, jej wysokość może się zmienić. kredytu hipotecznego może się zmienić. Tym samym wysokość rat może się zwiększyć lub zmniejszyć.

Jeżeli zamierzamy wziąć taki kredyt na zakup nieruchomości, to konieczne jest, aby zapoznać się z kilkoma ofertami i je porównać. Pozwoli to wybrać najbardziej korzystną ofertę kredytową. Takie zobowiązanie bowiem będziemy spłacać przez bardzo długi okres czasu.

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok