Kredyt gotówkowy Wodzisław Śląski – przegląd banków oraz kredytów i pożyczek gotówkowych. Jaki bank w Wodzisławiu Śląskim jest dobry na wybór kredytu? A może zdecydować się na bankowy kredyt gotówkowy przez internet?

Już niektóre z banków udzielają kredyt gotówkowy bez konieczności przedstawiania zaświadczeń o zarobkach. Bank weryfikuje stan Twoje konta – za Twoją zgodą oczywiście – i bardzo szybko, bez niepotrzebnego dostarczenia zaświadczeń, może podjąć decyzję kredytową.

Na jaki kredyt gotówkowy się zdecydować? Jest to sprawa indywidualna, ale ważne jest, aby był jak najtańszy. A to oznacza porównanie co najmniej dwóch ofert kredytowych (porównanie: sprawdzenie m.in. kosztów całkowitych kredytów).

Wodzisław Śląski: kredyty i pożyczki gotówkowe

Szybki sposób na kontakt z bankiem w sprawie kredytu, to wysłanie formularza kontaktowego z listy powyżej. Nie musisz szukać placówki bankowej, bowiem to doradca bankowy skontaktuje się z Tobą telefonicznie. Sprawdzi wstępną zdolność kredytową, przedstawi ofertę i wyliczy raty kredytowe.

Oczywiście wybraną placówkę bankową możesz odwiedzić również osobiście.

ING Bank Śląski Oddział w Wodzisławiu Śląskim
Ks. Płk. Wilhelma Kubsza 27
801 222 222

Oddział Partnerski Santander Consumer Bank Wodzisław Śląski
Mały Rynek 2
71 358 99 09

BNP Paribas Bank Polska S.A.
Ks. Płk. Wilhelma Kubsza 8
22 563 74 80

Santander Bank Polska S.A.
Marszałka Józefa Piłsudskiego 12a
695 250 278

PKO Bank Polski Wodzisław Śląski

Bank Pekao S.A.
Osiedle XXX-lecia. Pawilon 62
32 456 54 94

Credit Agricole Bank Polska S.A. – Placówka Bankowa
Ks. Płk. Wilhelma Kubsza 7
71 354 90 09

Getin Noble Bank S.A. Oddział
Świętego Jana 16
664 919 797

Alior Bank Wodzisław Śląski

Millennium Bank Wodzisław Śląski

Bank Spółdzielczy w Wodzisławiu Śląskim

Bank Spółdzielczy w Wodzisławiu Śląskim
Długa 11

Bank Spółdzielczy w Jastrzębiu Zdroju. Punkt kasowy Wodzisław Śląski
Jastrzębska 76
32 478 90 56

Bank Spółdzielczy
Dr. Mendego 26
32 455 33 63

Bank Spółdzielczy. Punkt kasowy
1 Maja 27
32 456 98 33

Aktualizacja – wrzesień 2021 r. Kredyty i pożyczki gotówkowe Wodzisław Śląski

Cena kredytu gotówkowego, czyli jego koszt całkowity

Kiedy zaczniesz się rozglądać za kredytem gotówkowym w Wodzisławiu Śląskim, to należy zwrócić uwagę na jego cenę. Cena, to nic innego jak koszt całkowity kredytu, czyli wszystko to, co zapłacisz oprócz pożyczonego kapitału. Mogą to być zatem odsetki, prowizja, opłaty dodatkowe czy ubezpieczenie.

1. Oprocentowanie nominalne – składa się ze zmiennej stopy referencyjnej oraz stałej marży banku (jest to zysk banku). Obecnie (2021 r.) maksymalne dopuszczalne oprocentowanie nominalne nie może przekraczać 7,20% w skali roku. Niższe oprocentowanie oznacza, że bank zrezygnował z części zysku (ale nie oznacza, to, że nie podwyższył innych kosztów). Pamiętaj również, że im większe oprocentowanie, większy kredyt i dłuższy czas spłaty, to więcej odsetek zostanie naliczonych od pożyczonego kapitału.

2. Prowizja kredytowa – bardzo powszechnie stosowana w kredytach i pożyczkach gotówkowych. Najczęściej prowizja naliczana jest od kwoty udzielonego kredytu gotówkowego, może zostać zapłacona w gotówce, skredytowana lub odliczona od wysokości udzielonego kredytu.

3. Ubezpieczenie – nie jest obligatoryjne, ale może być uzależnione przyznanie kredytu od jego wykupienia. Przy niezmienionych innych elementach kredytu, zawsze zwiększa cenę kredytu.

4. Koszty dodatkowe – związane są np. z opłatą za rozpatrzenie wniosku, korzystanie z konta bankowego, itp.

Pozostałe kredyty i pożyczki bankowe:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.