Kredyt gotówkowy Wieliczka

Kredyt gotówkowy Wieliczka, a może pożyczka gotówkowa? Każdy specjalista od kredytów potwierdzi, że najważniejsze są dwa elementy, pozwalające wybrać korzystny kredyt: zapoznanie się z propozycjami w bankach i następnie porównanie ofert kredytowych.

kredyt gotówkowy Wieliczka

Kluczowe zadanie, to porównania różnych ofert w bankach, i to niezależnie czy szukasz kredytu w Wieliczce czy w innej miejscowości.

Zestawienie banków pozwala ma dokonanie odpowiedniej selekcji pod względem oceny potrzeb i atrakcyjności danego produktu. Bliższe informacje na temat danego kredytu zawsze otrzymasz w placówce bankowej lub telefonicznie, od doradcy bankowego.

Najnowsze zestawienie banków i przegląd propozycji kredytowych.

Powyższe zestawienie zawiera aktualne (na bieżąco analizowane) i wiarygodne informacje dotyczące kredytów i pożyczek gotówkowych. Z każdym z powyższych podmiotem możesz się skontaktować bez konieczności wychodzenia z domu – wystarczy wysłać formularz kontaktowy, a przedstawiciel banku z pewnością do Ciebie zadzwoni.

Wieliczka banki: kredyty i pożyczki. Nie tylko gotówkowe

Przegląd placówek bankowych i oddziałów bankowych w Wieliczce. Kontaktując się z jednym z poniższych banków zapytasz o kredyt i to nie tylko gotówkowy. Skorzystaj z menu w serwisie Kredyty Porównywarka, jeżeli nie chcesz wychodzić z domu, a szukasz innego kredytu bankowego lub ewentualnie pożyczki pozabankowej przez internet.

Małopolski Bank Spółdzielczy
Wincentego Pola 4B
12 288 33 80

Bank Pekao S.A.
Władysława Sikorskiego 8
12 289 11 40

Małopolski Bank Spółdzielczy
Pułkownika Jana Kilińskiego 2
12 278 14 66

Krakowski Bank Spółdzielczy S.A.
Bolesława Limanowskiego 11
12 288 27 61

PKO Bank Polski S.A. – Oddział 1 w Wieliczce
Słowackiego 3
12 250 91 20

Bank Spółdzielczy
Plac Kościuszki 1
12 289 28 90

Santander Bank Polska S.A.
plac Kościuszki 2
781 119 999

Getin Noble Bank S.A. Oddział
Powstania Warszawskiego 5
12 278 27 50

Millennium Partner
Osiedle Asnyka 6C
801 331 331

Credit Agricole Bank Polska S.A. – Placówka Bankowa
Słowackiego 3
71 354 90 09

Alior Bank – Placówka Partnerska
Władysława Sikorskiego 1
12 284 66 97

Małopolski Bank Spółdzielczy
Wincentego Pola 4B
Czynne całą dobę

Krakowski Bank Spółdzielczy
Bolesława Limanowskiego 11

Placówki bankowe, oddziały banków (komercyjne, spółdzielcze) – stan na styczeń 2022. Kredyty gotówkowe Wieliczka (powiat wielicki – województwo małopolskie).

Rata nie oznacza taniego kredytu

Rata kredytowa jest wyłącznie pochodną wysokości kredytu oraz okresu kredytowania. Dokonując zatem porównań ofert kredytowych należy mieć na uwadze pozostałe parametry.

Przede wszystkim należy zdawać sobie sprawę, że tani kredyt gotówkowy, to taki, którego całkowity koszt kredytowy jest niższy niż taki sam kredyt, ale w innym banku.

Jeżeli zatem przykładowa cena kredytu na 10 tys. zł na 4 lata w banku A wynosi 3500 zł, a w banku B, za taki sam kredyt zapłacisz 4000 zł, to oczywiście tańszy kredyt jest w banku A.

Na cenę kredytu, czyli na całkowity koszt, wpływają przede wszystkim odsetki (oprocentowanie nominalne) i prowizja za udzielenie kredytu (najczęściej jest to pewien procent od wysokości kredytu). Wystąpić oczywiście mogą inne koszty, takie jak opłata za rozpatrzenie wniosku, skorzystanie z ubezpieczenia. itp.

Dopiero to wszytko razem podsumowane daje rzeczywisty obraz kosztów zobowiązania.

Kredyty w pozostałych miejscowościach:

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok