Kredyt gotówkowy Świebodzin

Kredyt gotówkowy Świebodzin i możliwość sprawdzenia i porównania banków i oraz propozycji kredytowych. Zapoznać się z bieżącymi propozycjami kredytów można zrobić na wiele sposobów, np. osobiście odwiedzając placówki bankowe w Świebodzinie lub przez internet.

kredyt gotówkowy Świebodzin

Kredyty gotówkowe to najpopularniejszy produkty kredytowe oferowane przez banki. Obok kont bankowych są to najbardziej powszechne produkty finansowe, z których korzystają klienci banków.

Wybór kredytów i pożyczek gotówkowych jest bardzo duży, a propozycje kredytowe, które znajdziesz poniżej, to tylko ułamek tego, co możesz znaleźć w segmencie kredytów gotówkowych. Nie masz jednak wystarczająco czasu i możliwości, aby je wszystkie porównać i przeanalizować. Dlatego kierując się zasadą, że pożyczasz cudze pieniądze, a oddajesz swoje, należy poszukać tańszego kredytu, korzystając z ograniczonego zakresu propozycji.

Kredyt gotówkowy w banku

Kredyt gotówkowy w banku, to możliwość pożyczenia od 500 zł na kilka miesięcy do do nawet 150-200 tys. zł. Maksymalna wysokość kredytu zależy od Twojej zdolności kredytowej oraz wiarygodności kredytowej. Pamiętaj, że każdy bank nieco inaczej wylicza zdolność kredytową (ale metodologia jest jednakowa), a to oznacza różne maksymalne wartości kredytu gotówkowego, który możesz uzyskać w poszczególnych bankach.

Bardzo istotne jest, aby wyszukany kredyt gotówkowy był jak najtańszy. Ale, aby taki wybrać, to wydaje się, że należałby sprawdzić wszystkie dostępne oferty w bankach spółdzielczych i komercyjnych. Wspomniane zostało już powyżej, że w praktyce nie jest możliwe.

Jednym ze sposobów wyboru kredytu, jest wybór dwóch ofert i porównanie ich pod względem kosztów kredytowych oraz dodatkowo podjecie prób negocjacji w celu obniżenia np. oprocentowania czy prowizji.

Rata kredytowa, która zależy od wielu czynników (wysokości kredytu, okresu kredytowania i systemu rat – malejące lub stałe) musi być zawsze dopasowana nie tylko do obecnej sytuacji finansowej, ale i przewidywanej przyszłej. Przedstawiciel banku przeprowadzi z pewnością różne możliwe symulacje ich wysokości, w zależności od przyjętego czasu kredytowania – zwróć uwagę również na całkowity koszt kredytu, jak się zmienia przy wydłużonym czasie spłaty.

Świebodzin banki: placówki, oddziały, kredyty

Placówka bankowa w Świebodzinie? Skorzystaj z listy poniżej i wybierz bank lub ewentualnie nie wychodząc z domu, możesz wysłać wniosek kontaktowy do wybranych banków z listy udostępnionej powyżej.

 • I Oddział Santander Consumer Bank Świebodzin
  Głogowska 11
  71 358 99 09
 • BNP Paribas Bank Polska S.A.
  plac Jana Pawła II 8
  22 538 88 30
 • Lubuski Bank Spółdzielczy – Filia w Świebodzinie
  Łużycka 2a
  68 382 00 90
 • PKO Bank Polski S.A. – Oddział 1 w Świebodzinie
  Wałowa 9
  68 382 02 00
 • Credit Agricole Bank Polska S.A. – Placówka Bankowa
  Kościelna 5
  71 354 90 09
 • Santander Bank Polska S.A.
  Głogowska 8
  781 119 999
 • BNP Paribas Bank Polska SA Oddział Świebodzin
  plac Jana Pawła II 8
 • Alior Bank – Placówka Partnerska
  Głogowska 10
  68 475 36 66
 • Millennium Bank Partner
  Głogowska 31/1
  801 331 331

Placówki bankowe – aktualizacja wrzesień 2021. Kredyty gotówkowe Świebodzin województwo lubuskie.

Kredyty w pozostałych miejscowościach

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok