Kredyt gotówkowy Sulechów

Kredyt gotówkowy Sulechów – porównaj dostępne kredyty i pożyczki gotówkowe oraz placówki bankowe w Sulechowie, tak, aby wybrać ten, który ma najkorzystniejszą ofertę!

kredyt gotówkowy Sulechów

Kredyty gotówkowe cieszą się dużą popularnością, a to oznacza, że jest bardzo dużo ofert i trudno wybrać najtańszy. Zamiast spędzać kilka tygodni na wyszukiwanie banków i podejmowaniu prób na znalezienie najtańszego, lepiej jest skorzystać z poniższej listy z propozycjami i zapoznać się z najnowszą ofertą.

 • Jeżeli głównym kryterium wyboru będzie koszt kredytu, to należy sprawdzić, ile wynosi całkowity koszt (RRSO). Jest to suma wszystkich kosztów, jakie trzeba ponieść w związku z kredytem w ujęciu procentowym, w stosunku rocznym. Jest to jeden z lepszych sposobów na porównanie kredytów, ponieważ pozwala szybko porównać różne oferty kredytowe w bankach.
 • Przy wyborze oferty kredytowej istotne mogą być dodatkowe elementy oferty, np. „wakacje kredytowe”, czyli możliwość czasowego zawieszenia spłaty zobowiązania. Z reguły jest to 1-2 miesiące po spłaceniu kilku rat.
 • Musisz zadecydować czy chcesz skorzystać z ubezpieczenia kredytu, o ile nie jest wymagane. Dowiedz się ile to kosztuje i przed czym chroni polisa.
 • Pożyczki i kredyty gotówkowe mogą być bez zabezpieczenia (przy stosunkowo niewielkich kwotach), jak i z zabezpieczeniem. Jeżeli bank wymaga zabezpieczeń, to zapytaj o ich formę i na jakich warunkach.
 • Warunki odstąpienia od umowy: zgodnie z Ustawą o kredycie konsumenckim masz 14 dni na odstąpienie od umowy. Oddajesz pożyczone pieniądze + odsetki za wykorzystany okres czasu.

Kredyt gotówkowy Sulechów. Placówki bankowe

Kredyt gotówkowy w banku w Sulechowie. Lista banków, placówek i oddziałów bankowych w Sulechowie.

Oddział Partnerski Santander Consumer Bank Sulechów
Plac Ratuszowy 14

 • PKO BP
  Oddział 1 w Sulechowie
  Gen. Sikorskiego 12
 • Agencja bankowa
  Bolesława Chrobrego
 • Agencja bankowa
  Plac Ratuszowy 4

Bank Spółdzielczy w Siedlcu. Filia
Okrężna 6

Credit Agricole. Placówka Partnerska
Pl. ks. Kaczmarka 2

Santander Bank
Aleja Niepodległości 5

Bank Pocztowy
Aleja Wielkopolska 4

BNP Paribas
Plac Ratuszowy 2

Millennium Bank Partner
Plac Ratuszowy 4.

Pozostałe:

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok