Kredyt gotówkowy ranking niska rata

2022-12-09 – ostatnia aktualizacja

Kredyt gotówkowy ranking niska rata, czyli sprawdź wysokość raty z kalkulatorem kredytów gotówkowych lub skontaktuj się bezpośrednio z bankiem.

kredyt gotówkowy ranking niska rata

Ubiegając się o kredyt gotówkowy należy nie tylko zwracać uwagę na wysokość raty, ale i na kilka innych elementów, które mają zasadnicze znaczenie przy wyborze kredytu.

Kredytu gotówkowego w banku nie dostaniemy, jeżeli nie mamy pozytywnej historii kredytowej w BIK i zdolności kredytowej. Konieczne jest posiadanie stałego dochodu akceptowanego przez bank. Najlepiej postrzegana jest umowa o pracę. Ale nie skreśla nas oczywiście ani umowa o dzieło lub zlecenie, ani prowadzona działalność gospodarcza, a tym bardziej renta czy emerytura.

Niska rata kredytowa kredyt gotówkowy

Im mniejsza kwota kredyty gotówkowe i dłuższy okres kredytowania, tym mniejsza rata kredytowa. Ale z drugiej strony, dłuższy okres kredytowania, to droższy kredyt. Im dłużej spłacamy kredyt, tym więcej odsetek od pożyczonego kapitału zapłacimy.

Szukając kredytu gotówkowego zależy nam na ty, aby jak najszybciej uzyskać finansowanie z z banku. Dlatego należy wówczas szukać takich banków, w którym procedura ta trwa najkrócej. W takich bankach można uzyskać kredyt nawet w tym samym dniu, w którym złożyliśmy wniosek.

Jeżeli główne znaczenie ma dla nas czas spłaty, ze względu na wysokość raty, to szukamy banku oferującego możliwie najdłuższy okres kredytowania. Maksymalny okres kredytowania w przypadku kredytów i pożyczek gotówkowych to 10 lat.

Kwota kredytu gotówkowego jaką można uzyskać uzależniona jest nie tylko od oceny zdolności kredytowej, ale także od oferty kredytowej banku. Obecnie minimalna kwota kredytu gotówkowego to 500 zł, maksymalna kwota sięga nawet 200 tys. zł.

Kredyt gotówkowy raty ranking

Wszelkiego rodzaju kalkulatory kredytowe tak naprawdę nie prezentują rankingu rat kredytowych z jednego powodu: każda oferta kredytowa jest ofertą indywidualną. Zależy ona od oceny scoringowej klienta. Na jej wpływ ma zdolność kredytowa i wiarygodność kredytowa. Tym samym jeden klient, w tym samym banku, otrzyma lepsze warunki kredytowania, niż inny klient przy takim samym kredycie.

Na wysokość raty kredytowej, a tym samym na koszt kredytu gotówkowego wpływa:

  • wysokość kredytu,
  • okres kredytowania,
  • oprocentowanie nominalne kredytu,
  • prowizja,
  • ubezpieczenie,
  • opłaty dodatkowe,
  • system rat (malejące lub stałe).

O koszcie decyduje dodatkowo: data wypłaty kredytu oraz termin płatności rat kredytowych. Więcej informacji znajdziesz w artykule: Pożyczka Gotówkowa Jak To Działa?

Tagi wyszukiwania:
kredyt gotówkowy ranking niska rata
Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok