Kredyt gotówkowy Pszczyna

Kredyt gotówkowy Pszczyna lub pożyczka gotówkowa. Najpopularniejsze produkty kredytowe oferowane przez banki (firmy pożyczkowe „sprzedają” wyłącznie pożyczki gotówkowe). Jest to z pewnością wygodna, mało sformalizowana i szybka możliwość uzyskania niezbędnego wsparcia finansowego.

kredyt gotówkowy Pszczyna

Pomimo, że kredyt gotówkowy jest dostępny dla szerokiego grona potencjalnych klientów, to nie oznacza wcale, że każdy z tej formy finansowania może skorzystać. Każdy bank zanim wyda decyzję, zbada Twoją zdolność kredytową i sprawdzi wiarygodność. W sprawie kredytu skontaktujesz się z wieloma bankami, spółdzielczymi i komercyjnymi, i oczywiście nie zobowiązuje to Ciebie do skorzystania z zaproponowanej oferty.

Kredyt gotówkowy, a ściślej to pożyczkę gotówkową możesz przeznaczyć na dowolny cel, co oznacza, że nie musisz informować banku na co chcesz przeznaczyć pieniądze. Mogą to być zatem pieniądze przeznaczone na podreperowanie domowego budżet, remont mieszkania lub dokonanie zakupu sprzętu AGD.

Wniosek o udzielenie kredytu możesz zaciągnąć nawet przez internet – zdanie i bez wychodzenia z domu. Ale, jeżeli chcesz osobiście udać się do placówki bankowej, to lista banków jest dostępna poniżej.

Kredyty Pszczyna. Placówki bankowe w Pszczynie

Zestawienie placówek i oddziałów bankowych w Pszczynie. Zapytasz zarówno o kredyt i pożyczkę gotówkową, jak i o każdy inny kredyt. Nie chcesz wychodzić? Sprawdź w serwisie (menu pozwala wybrać dowolny kredyt bankowy lub pożyczkę w firmie pożyczkowej).

Oddział Partnerski Santander Consumer Bank Pszczyna
Plac Targowy 14
71 358 99 09

PKO Bank Polski S.A. – Oddział 1 w Pszczynie
Jana Kilińskiego 7
32 449 29 10

ING Bank Śląski Oddział w Pszczynie
Dworcowa 8
801 222 222

Oddział Millennium
Dworcowa 11
801 331 331

Bank Spółdzielczy
Rynek 6
32 210 36 39

BNP Paribas Bank Polska S.A.
Plac Targowy 15
22 563 73 60

Santander Bank Polska S.A.
Piastowska 2
781 119 999

Bank Pekao S.A.
Dworcowa 7
32 326 59 20

Getin Noble Bank S.A. Placówka partnerska
Plac Targowy 6
664 919 797

Oddział Banku Millennium
Rynek 18
801 331 331

Agencja PKO Banku Polskiego
Kazimierza Wielkiego 1B
32 447 05 80

Credit Agricole Bank Polska S.A. – Placówka Partnerska
Kopernika 4B
71 354 90 09

Aktualizacja placówek bankowych kwiecień 2022 r. Kredyty gotówkowe Pszczyna.

Kredyt gotówkowy bez zbędnych formalności

Zaciągnięcie kredytu lub pożyczki gotówkowej nie wymaga wielu formalności i jest to niezbędne minimum, aby pozwoliło bankowi na sprawdzenie zdolności i wiarygodności kredytowej oraz zabezpieczenie jego spłaty. Oczywiście jest podpisywana umowa kredytowa z dołączonym harmonogramem spłaty.

Stronami zawierającymi umowę o kredyt gotówkowy są w tym przypadku bank (kredytodawca) i konsument (kredytobiorca). Jeżeli jest to kredyt gotówkowy, to znajdzie się informacja o jego przeznaczeniu, natomiast w przypadku pożyczki gotówkowej taka informacja nie jest uwzględniana.

W umowie znajdziesz między innymi całkowitą kwotę kredytu, sposób przekazania środków pieniężnych, informację o całkowitym koszcie kredytu i jego Rzeczywistej Rocznej Stopie Oprocentowania. Zanim jednak ją podpiszesz, to otrzymasz tzw. formularz informacyjny, w którym znajdą się szczegóły oferty kredytowej.

Pamiętaj!

  1. Nie wybieraj pierwszego lepszego banku, ale sprawdź chociażby dwie propozycje i porównaj je pod względem kosztów. Nie musisz wychodzić z domu, bo wystarczy, że z listy powyżej wybierzesz bank i wyślesz wniosek kontaktowy – bank przedzwoni, dowiesz się szczegółów i nie musisz podejmować decyzji.
  2. Im większa będzie kwota kredytu i okres kredytowania, to tym większy będzie koszt całkowity.
  3. Zwracaj uwagę na oprocentowanie nominalne kredytu – koszt odsetkowy.
  4. Wysokość kredytu gotówkowego jest uzależniona od Twoje zdolności kredytowej, do wyliczenie której brane są między innymi: miesięczny dochód na gospodarstwo domowe, stałe comiesięczne wydatki, liczba osób zamieszkujących w gospodarstwie, rodzaj rat (malejące lub stałe).

Kredyty i pożyczki:

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok