Kredyt gotówkowy promocja

Kredyt gotówkowy promocja, czyli atrakcyjna propozycja kredytowa w banku. W jakim banku znajdziesz szczególnie atrakcyjny kredyt gotówkowy? Szybki przegląd banków oraz propozycji kredytowych: kredyty dostępne w placówkach bankowych oraz w internecie.

kredyt gotówkowy promocja bankowa

Wnioskowanie o kredyt gotówkowy jest obecnie zdecydowanie szybsze i mniej sformalizowanie niż jeszcze kilka lat temu. Zapytać o szczegóły kredytu gotówkowego można telefonicznie, a wniosek kredytowy złożymy bezpośrednio w banku lub przez internet. Szczególnie ta druga forma jest szczególnie wygodna i oszczędza sporo czasu. Weryfikacja tożsamości odbywa się często telefonicznie, a dokumentacja jest przesyłana w formie elektronicznej.

Niezależnie czy zdecydujemy się na złożenie wniosku kredytowego online czy zrobimy to w banku, ważne jest, a dla wielu osób najważniejsze, aby to był jak najtańszy kredyt gotówkowy. Szukamy zatem: kredyt gotówkowy promocja, mając nadzieję, że to ta propozycja bankowa będzie najlepsza.

Kredyt gotówkowy promocja i przegląd banków

Kredyt gotówkowy w promocji? Co to oznacza? W tej kwestii raczej nie ma wątpliwości, że większy ładunek emocjonalny wywołuje slogan reklamowy „kredyt gotówkowy promocja!„, niż informacja dotycząca oprocentowania: „tylko 5,99%„.

Ale to co jest w promocji niekoniecznie musi być najlepsze i najtańsze. Zanim jednak podamy wskazówki na co zwrócić uwagę szukając kredytu gotówkowego w promocji, warto zapoznać się z kilkoma najnowszymi propozycjami kredytów gotówkowych dostępnych w bankach.

Jakie są największe zalety skorzystania z kredytu gotówkowego?

 • minimalne formalności, które sprowadzają się przeważnie do wypełnienia wniosku i dostarczeniu podstawowych dokumentów.
 • najczęściej bank nie wymaga dodatkowego zabezpieczenia, poza standardowymi. Jednak „najczęściej” nie oznacza, że nie ma żadnych. Zabezpieczeniem kredytu jest oczywiście wykupienie ubezpieczenia jego spłaty – może być dobrowolne lub obowiązkowe (np. w sytuacji kiedy pożyczamy dużą kwotę pieniędzy).
 • wysoka maksymalna kwota kredytu – może ona wynieść nawet i 200 tys. zł.
 • długi okres kredytowania – do 10 lat.
 • pożyczkę gotówkową udzielaną przez bank można przeznaczyć na dowolny cel.
 • możliwość uzyskania kredytu przez internet.
 • forma i sposób wypłaty kredytu – jednorazowo w formie gotówkowej albo bezgotówkowej (na wskazane konto osobiste).

Oczywiście kredyt gotówkowy, nawet i w promocji, nie jest dla każdego. Nie tylko należy posiadać pełną zdolność do czynności prawnych, ale i należy udokumentować źródła dochodów i posiadać zdolność kredytową i pozytywną historię kredytową.

Kredyt gotówkowy promocja przez internet

Kredyt gotówkowy przez internet zyskuje na popularności, ale czy jest to tańsze rozwiązanie niż kredyt gotówkowy tradycyjny? Bez porównania ofert kredytowych nie odpowiemy na tak postawione pytanie. Nie wiemy jaki są koszty obsługi klienta online, ale z pewnością znajdziemy oferty promocyjne kredytów gotówkowych online: banki starają się przyciągnąć nowych klientów oferując im lepsze warunki kredytowania niż „swoim” klientom.

Kredyt gotówkowy przez internet, to oczywiście wygoda i szybkość. Praktycznie każdy, kto dysponuje podłączeniem do internetu i jednocześnie przejdzie pozytywną analizę kredytową, może wziąć kredyt gotówkowy… w domu.

Każdy z banków, który ma w swojej ofercie kredyty gotówkowe przez internet, przeprowadza procedurę w indywidualny sposób.

Wypełnienie formularza? Przez internet, w kilka lub kilkanaście minut, a dokumentację dostarczamy w formie elektronicznej. Weryfikacja tożsamości odbywa się najczęściej telefonicznie, a przy dalszym procedowaniu następuje przesłanie skanu dowodu osobistego.

Jeżeli jest to kredyt gotówkowy przez internet w promocji, to z pewnością pole do manewrów negocjacyjnych jest niewielkie.

Tani kredyt gotówkowy w promocji. Porównanie ofert

Wybór kredytu gotówkowego nigdy nie jest łatwy, ponieważ na rynku znajdują się dziesiątki ofert, które zmieniają się w każdym miesiącu. Mając do wyboru tylko dwie lub trzy – decyzja jest zdecydowanie łatwiejsza. I dochodzimy do najważniejszej sprawy, a mianowicie, że porównanie porównywaniu ofert kredytów gotówkowych jest kluczowe w wyborze taniego kredytu. I niezależnie czy trafiliśmy na jedyny, promocyjny kredyt gotówkowy! Porównaj go z innymi ofertami.

Kredyt gotówkowy promocja – oprocentowanie nominalne.

Wysokość oprocentowania w promocyjnych ofertach może być znacznie niższa od standardowych ofert. Nie oznacza to, że to będzie tani kredyt. Owszem, od wysokości oprocentowania nominalnego zależy wysokość odsetek, ale:

 • wysokość odsetek jest pochodną wysokości kredytu oraz czasu spłaty,
 • im dłużej spłacany jest kredyt, tym odsetki mają większe znaczenie w całkowitym koszcie kredytu,
 • nie jest to jedyny koszt kredytowy.

Dojść mogą przecież jeszcze inne koszty, np. prowizja.

Kredyt gotówkowy promocja – prowizja.

Prowizja jest naliczana przez bank, jako procent od wysokości kredytu i jest to opłata jednorazowa. Ważne! Im krótszy czasu spłaty kredytu, tym prowizja stanowi większą część kosztów całkowitych kredytu. Warto to na to zwrócić uwagę zwłaszcza w przypadku pożyczek gotówkowych niebankowych udzielanych na kilka miesięcy.

Pozostałe koszty kredytowe, to między innymi opłaty dodatkowe (np. za rozpatrzenie wniosku) czy ubezpieczenie, które mocno podraża koszt kredytowy.

Pełny koszt kredytu gotówkowego

Wiesz już zatem, że nawet oprocentowanie nominalne w promocji, np. 9,99 % nie oznacza, że jest to tani kredyt. Suma wszystkich kosztów stanowi o całkowitym koszcie kredytu gotówkowego (CKK) i to jest główny wyznacznik porównywania kredytów z uwzględnieniem ich ceny.

Innym wskaźnikiem jest RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania), które wskazuje na całkowity koszt kredytu w ujęciu procentowym z uwzględnieniem zmiany wartości pieniądza w czasie.

Im niższe są obie wartości, to tym tańszy kredyt. Oznacza to, że mając już tylko dwie oferty kredytu gotówkowego (w takiej samej wysokości i przy takim samym czasie kredytowania), porównując RRSO lub CKK, wybierzemy tańszą propozycję.

Na koniec przyjrzyjmy się jeszcze poszczególnym kosztom kredytowym w ujęciu procentowym całkowitego kosztu kredytu (% CKK).

Kredyt gotówkowy 16 700 zł na 59 miesięcy.
Oprocentowanie zmienne 9%.
Całkowity koszt kredytu 5 907 zł, w tym:

 • odsetki: 4 407 zł (75% CKK),
 • prowizja: 1 500 zł (25% CKK),

Kredyt gotówkowy 6 000 zł na 24 miesiące.
Oprocentowanie stałe 3,00%.
Całkowity koszt kredytu 623,15 zł, w tym:

 • prowizja 420 zł (67% CKK),
 • odsetki 183,15 zł (33% CKK).

Kredyt gotówkowy 8 600 zł na 42 miesiące.
Oprocentowanie zmienne 9%.
Całkowity koszt kredytu 4 503 zł, w tym:

 • prowizja: 2 600 zł (58% CKK),
 • odsetki: 1 903 zł (42% CKK).

O konsolidacji kredytów i pożyczek bankowych:

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok