Kredyt gotówkowy Poznań

kredyt gotówkowy Poznań pożyczka gotówkowaKredyt gotówkowy Poznań – nie szukaj daleko! Poniżej zapoznasz się z przeglądem najnowszych kredytów i pożyczek gotówkowych, które znajdziesz w bankach w Poznaniu. Wystarczy tylko wysłać tylko krótki formularz do wybranego banku, aby przedstawiciel z banku przedzwonił do Ciebie w sprawie kredytu.

Jak znaleźć kredyt gotówkowy w Poznaniu? Jeżeli mamy dużo czasu, to można odwiedzić kilka placówek bankowych i zapytać o kredyt. Ale nie każdy z nas ma na tyle czasu, aby kilka godzin spędzić na spacerach po bankach.

Ale oczywiście banki w Poznaniu można sprawdzić powyżej. Takie zestawienie pozwala na znalezienie korzystniejszej oferty, pod warunkiem, że nie skupimy się tylko na jednej propozycji, ale porównamy kilka banków.

Czy przy wyszukiwaniu kredytów gotówkowych w Poznaniu warto jest korzystać z porównywarki kredytów gotówkowych? Tak, oczywiście. Nie tylko znajdziemy banki i propozycje kredytowe, ale także możliwość oszacowania rat kredytowych. Poza tym również umożliwia wysłanie zapytania ws. kredytu.

Jak zaciągnąć kredyt gotówkowy?

Wraz z wnioskiem kredytowym należy przygotować dowód osobisty lub inny dokument tożsamości – dane należy wpisać do wniosku kredytowego (więcej na ten temat w artykule: Dokumenty Potrzebne do Uzyskania Kredytu Gotówkowego). Oczywiście potrzebne jest również zaświadczenie o dochodach lub wyciąg z konta bankowego, na które wpływa wynagrodzenie za ostatnie 3 miesiące. Nie możemy zapomnieć o zaświadczeniu o zatrudnieniu – te informacje można uzyskać na jednym wniosku: Zaświadczenie o Zarobkach i Zatrudnieniu.

Kredyt gotówkowy w Poznaniu dla emerytów i rencistów? Ależ oczywiście! Nie ma znaczenia czy emeryt mieszka w Poznaniu, Koninie czy w Chodzieży. Wystarczy mieć odpowiednią zdolność i wiarygodność kredytową. Należy wówczas przygotować odcinek renty lub emerytury.

Osoby prowadzące działalność gospodarczą powinny przygotować kserokopię wpisu do EDG, numer NIP, REGON, zaświadczenie z ZUS o niezaleganiu ze składkami oraz zaświadczenie z US o niezaleganiu z podatkami.

Tani kredyt gotówkowy w Poznaniu

No dobrze, wszystko jasne: należy zapoznać się propozycjami banków, aby wyszukać korzystny kredyt gotówkowy. Ale jak znaleźć taki tani kredyt gotówkowy w Poznaniu? Czy jest jakiś sposób? Oczywiście, że jest. Być może nie jest on pozbawiony wad, ale jedyny, który jest najbardziej miarodajny.

Przy porównywaniu kredytów gotówkowych należy zwracać uwagę na RRSO oraz całkowity koszt kredytu.

RRSO jest to Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania. Wyrażona jest jest w postaci procentowej i uwzględnia koszty kredytowe takie jak: oprocentowanie nominalne, prowizję oraz inne dodatkowe opłaty wpływające na całkowity koszt kredytu. I jeżeli jest na niewielkim poziomie, to oczywiście kredyt jest tańszy.

Poniżej kilka przykładów: [RRSO – całkowita kwota kredytu – całkowity koszt kredytu – koszt w przeliczeniu na 1 zł kredytu]

  • 2,88%, całkowita kwota kredytu 4 000 zł, całkowity koszt kredytu 119,60 zł. Za każdą 1 złotówkę kredytu oddać musimy 0.03 zł.
  • 5,11%, całkowita kwota kredytu 3 245,00 zł, całkowity koszt kredytu 88,89 zł. Za każdą 1 złotówkę kredytu oddać musimy niecałe 0.03 zł.
  • 9,37%, całkowita kwota kredytu 77 775,56 zł, całkowity koszt kredytu 33 367,58 zł. Za każdą 1 złotówkę kredytu oddać musimy 0.43 zł.
  • 9,75%, całkowita kwota kredytu 14 196 zł całkowity koszt kredytu 3 442,75 zł. Za każdą 1 złotówkę kredytu oddać musimy 0.24 zł.
  • 10,68%, całkowita kwota kredytu 36 700 zł, całkowita koszt kredytu 13 487,30 zł. Za każdą 1 złotówkę kredytu oddać musimy 0.38 zł.
  • 11,90%, całkowita kwota kredytu 24 900 zł, całkowity koszt kredytu 7 315,57 zł. Za każdą 1 złotówkę kredytu oddać musimy 0.29 zł.

Banki i kredyty gotówkowe w Poznaniu

Czy przy wyszukiwaniu banków w Poznaniu należy korzystać z rankingów kredytowych? Można korzystać z rankingu, aby zapoznać się z propozycjami, ale nie znajdziemy nigdzie np. rankingu kredytów gotówkowych w Poznaniu… Rankingi są subiektywne i nie uwzględniają wszystkim parametrów, np. zdolności i wiarygodności kredytowej – a one mają duże znacznie w przypadku indywidualnej oferty kredytowej.

Ponieważ banków w Poznaniu, a tym samym i kredytów i pożyczek gotówkowych jest bardzo dużo, to wybór nie jest najłatwiejszy. Powyżej znajduje się jednak lista banków, które można znaleźć w Poznaniu i umówić się na spotkanie kredytowe.

Dodatkowo są dostępne kredyty i pożyczki gotówkowe przez internet, czyli wniosek kredytowy składamy online. Umowa może być podpisana w oddziale banku, po dostarczeniu umowy przez kuriera lub przez internet (wybrana opcja zależy od konkretnego banku).


Kredyt gotówkowy Poznań – dla osób mieszkających w Poznaniu lub w jego okolicach. Sprawdź również kredyty gotówkowe we Wrocławiu, placówki bankowe PKO BP: Kredyt Gotówkowy Wrocław.

Dodaj komentarz

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok