Kredyt gotówkowy porównanie najlepszych banków

Kredyt gotówkowy porównanie najlepszych banków. Wszystko po to, aby znaleźć jak najlepszy kredyt gotówkowy. Porównaj kredyty gotówkowe w bankach na dowolny cel. Szybki kontakt z wybranym bankiem.

kredyt gotówkowy porównanie najlepszych banków

Wyszukanie kredytu gotówkowego czy pożyczki gotówkowej nie jest trudne. Ofert bankowych jest bardzo dużo. Wystarczy tylko przejrzeć reklamę telewizyjną i już można wybrać bank. Ale nie jest to oczywiście najlepszy sposób.

Ponieważ wszystkich propozycji kredytowych nie przeanalizujemy, ponieważ nie mamy takich możliwości, to należałoby wówczas dokona porównania najlepszych banków z przygotowanej listy.

Kredyty gotówkowe, pożyczki gotówkowe są dostępne w bankach komercyjnych i spółdzielczych oraz w SKOK-ach. Co więcej, dużo liczba instytucji ma po dwa lub więcej takich propozycji, co sprawia, że porównanie ich wszystkich jest raczej niemożliwe.

Ale można zapoznać się chociażby z pewną częścią propozycji banków. Zdecydowanie warto poświecić trochę czasu na zebranie ofert i ich porównanie bo tylko w ten sposób można stworzyć własny ranking kredytów gotówkowych i wybrać korzystną ofertę kredytową.

Porównanie najlepszych banków

Po zebraniu ofert bankowych należy je porównać. Najlepszym sposobem na porównanie kredytów, jest wyliczone RRSO lub koszt całkowity. Jeżeli szukasz np. kredyt gotówkowy na 25 tys zł na 6 lat, to każdy bank po sprawdzeniu wstępnej zdolności kredytowej, przedstawi ofertę, wyliczy całkowite koszty kredytowe oraz przedstawi rrso, czyli rzeczywiste oprocentowanie. Im jest ono mniejsze, tym taki kredyt jest tańszy.

Spójrzmy poniżej, jak może przedstawiać się rozkład kosztów kredytów i pożyczek gotówkowych.

Kredyt gotówkowy na 10 tys. zł na 42 raty:

    • Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 14,35%.
    • Oprocentowanie stałe 9,50% w stosunku rocznym.
    • Całkowita kwota do zapłaty: 12 600,04 zł.
    • Całkowity koszt kredytu 2 600,04 zł (w tym: prowizja 683,76 zł, odsetki: 1916,28 zł).
    • Kalkulacja na dzień 12.8.2022 r.

kredyt gotówkowy 10000 zł przykładowy rozkład kosztów

Kredyt gotówkowy porównanie z porównywarką

Nie zawsze jednak mamy wystarczająco dużo czasu, aby iść do banków i dowiedzieć się o kredyt. Niekiedy będziemy zmuszeni do zastosowania innych, prostszych metod, ale również skutecznych. W takim przypadku można skorzystać z kalkulatora pożyczek gotówkowych. Pozwala on zapoznać się z kredytami, prowizją i oprocentowaniem, a jednocześnie możesz wyliczyć szacunkowe raty kredytowe.

Każdy kalkulator czy porównywarka kredytów szacuje tylko raty i koszty całkowite. Jeżeli zależy nam na dokładnych wyliczeniach, to konieczne jest skontaktowanie się w sprawie kredytu z wybranym bankiem.

Najtańszy kredyt z najlepszym bankiem

Jak widać bez porównania kredytów, szanse na znalezienie najlepszego kredytu są mocno ograniczone. Wystarczy wpisać do wyszukiwarki kredytów gotówkowych przykładowy kredyt i już widać jakie różnice mogą być w poszczególnych ratach, a tym samym można sprawdzić, ile jesteśmy w stanie zaoszczędzić na pożyczce lub kredycie.

A co w przypadku, gdy nie masz zdolności kredytowej? Wówczas można tylko pomyśleć o nieatrakcyjnych i drogich pożyczkach pozabankowych. Ale powinna to być tylko i wyłącznie ostateczność. Nieważne ile pożyczasz, takie pożyczki są drogie.

Banki których już nie ma na rynku polskim. Cykl artykuł z historii polskiej bankowości:

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok