Kredyt gotówkowy porównanie najlepszych banków

Kredyt gotówkowy porównanie najlepszych banków. Wszystko po to, aby znaleźć jak najlepszy kredyt gotówkowy. Porównaj kredyty gotówkowe w bankach na dowolny cel. Szybki kontakt z wybranym bankiem.

kredyt gotówkowy porównanie najlepszych banków

Wyszukanie kredytu gotówkowego czy pożyczki gotówkowej nie jest trudne. Ofert bankowych jest bardzo dużo. Wystarczy tylko przejrzeć reklamę telewizyjną i już można wybrać bank. Ale nie jest to najlepszy sposób żeby znaleźć tani kredyt. Nie ma co mówić o najtańszym, ponieważ nie mamy takich możliwości, aby przejrzeć i przeanalizować wszystkie oferty kredytowe.

Ale można zapoznać się chociażby z pewną częścią propozycji banków. W tym przypadku najlepiej poświecić trochę czasu na zebranie ofert i ich porównanie. W ten sposób można stworzyć własny ranking kredytów gotówkowych i wybrać korzystną ofertę kredytową.

Porównanie najlepszych banków

Po zebraniu ofert bankowych należy je porównać. Najlepszym sposobem na porównanie kredytów, jest wyliczone rrso lub koszt całkowity. Jeżeli szukasz np. kredyt gotówkowy na 25 tys zł na 6 lat, to każdy bank po sprawdzeniu wstępnej zdolności kredytowej, przedstawi ofertę, wyliczy całkowite koszty kredytowe oraz przedstawi rrso, czyli rzeczywiste oprocentowanie. Im jest ono mniejsze, tym taki kredyt jest tańszy.

Spójrzmy poniżej, jak może przedstawiać się rozkład kosztów kredytów i pożyczek gotówkowych.

Kredyt gotówkowy na 22 250 zł na 42 raty

 • Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 8,82%.
 • Oprocentowanie zmienne 5% w stosunku rocznym.
 • Prowizja 5%.
 • Całkowita kwota do zapłaty: 25 525,16 zł.
 • Całkowity koszt kredytu 3 275,16 zł (w tym: odsetki 2 012,66 zł, prowizja 1 112,50 zł, ubezpieczenie 150 zł)
  Kalkulacja na dzień 27.5.2021 r.

koszty kredyt gotówkowy 22250

Kredyt gotówkowy na 30000 zł na 60 raty

 • Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 10,29%.
 • Oprocentowanie stałe 10% w stosunku rocznym.
 • Prowizja 6%.
 • Całkowita kwota do zapłaty: 37 619,45 zł.
 • Całkowity koszt kredytu 7 619,45 zł (w tym: odsetki 5 819,45 zł, prowizja 1 800 zł).
  Kalkulacja na dzień 27.5.2021 r.

kredyt gotówkowy 30000 zł koszty w procentach

Kredyt gotówkowy porównanie z porównywarką

Nie zawsze jednak mamy wystarczająco dużo czasu, aby iść do banków i dowiedzieć się o kredyt. Niekiedy będziemy zmuszeni do zastosowania innych, prostszych metod, ale również skutecznych. W takim przypadku można skorzystać z kalkulatora pożyczek gotówkowych. Pozwala on zapoznać się z kredytami, prowizją i oprocentowaniem, a jednocześnie możesz wyliczyć szacunkowe raty kredytowe. Jaki kredyt szukasz? Pożyczka gotówkowa na 30 tys zł, 20000 zł, 10 tys zł na 3 lata? A może duży kredyt gotówkowy na 100 tys zł na 10 lat lub nawet 150 tys zł? Sprawdź i porównaj kredyty.

Najtańszy kredyt z najlepszym bankiem

Jak widać bez porównania kredytów, szanse na znalezienie korzystnego kredytu są tylko statystyczne. Wystarczy wpisać do wyszukiwarki kredytów gotówkowych przykładowy kredyt i już widać jakie różnice mogą być w poszczególnych ratach, a tym samym można sprawdzić ile jesteśmy w stanie zaoszczędzić na pożyczce lub kredycie.

A co w przypadku, gdy nie masz zdolności kredytowej? Wówczas można tylko pomyśleć o nieatrakcyjnych i drogich pożyczkach pozabankowych. Ale powinna to być tylko i wyłącznie ostateczność. Nieważne ile pożyczasz, takie pożyczki są drogie.

Banki których już nie ma na rynku polskim. Cykl artykuł z historii polskiej bankowości:

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok