Kredyt gotówkowy porównanie 15000 zł. 253 zł przez 7 lat

2022-03-09 – ostatnia aktualizacja

Kredyt gotówkowy porównanie 15000 złKredyt gotówkowy porównanie 15000 zł. Szybkie sprawdzenie ofert bankowych, możliwość zapoznania się z ofertą kredytową oraz błyskawiczny kontakt z wybranymi bankami.

Porównania kredytów gotówkowych jest zawsze konieczne, jeżeli zależy nam na korzystnej ofercie kredytowej. Przeglądając oferty kredytowe znajdziemy zarówno kredyty gotówkowe ze stałym oprocentowaniem lub zmiennych, z mniejszym oprocentowaniem nominalnym, ale za to z większą prowizją i odwrotnie.

Porównanie całkowitych kosztów kredytu lub RRSO, to jedyne sposoby, aby znaleźć lepszy i tańszy kredyt. Jak dowiedzieć się, ile faktycznie wyniesie koszt kredytu gotówkowego? Najlepiej jest wysłać formularz kontaktowy do jednego lub dwóch banków (maksymalnie trzech) i uzyskać informacje na temat kosztów finansowania.

Kredyt gotówkowy porównanie 15000 zł. Oferty banków

W serwisie jest również PORÓWNYWARKA KREDYTÓW GOTÓWKOWYCH, który również zawiera kredyty gotówkowe 15000 zł i banki oraz dodatkowo jest symulatorem rat kredytowych.

Kredyt gotówkowy w banku można uzyskać na okres nie dłuższy niż 10 lat, ale wyszukiwarka umożliwia oczywiście wpisania krótszego okresu kredytowania, zarówno na 2-3 lata, na 5 lat, jak i na 12 miesięcy.

Musimy jednak pamiętać, że symulacja rat kredytowych to nie dokładne wyliczenie rat. Są to szacunkowe wyliczenia, a wysokość takiej raty będzie dokładnie wyliczona przez bank, po zbadaniu zdolności i wiarygodności kredytowej. Wówczas bank będzie mógł nam przedstawić ofertę. Będzie ona zależeć od oceny scoringowej. W tym przypadku, im jest ona lepsza, tym bardziej atrakcyjna będzie oferta (np. obniżone oprocentowanie, mniejsza prowizja).

Niemniej warto o tym pamiętać (z czego stosunkowo mało osób korzysta), że warunki kredytowe można negocjować i postarać się o lepsze warunki kredytowania.

Kredyty gotówkowe 15000 zł i ich zabezpieczenie

Przy stosunkowo niewielkich kwotach kredytu, bank nie wymaga przeważnie specjalnych zabezpieczeń. Przeważnie wystarczy podpisane oświadczenie o dobrowolnym poddaniu się przez klienta egzekucji w przypadku niewywiązania się z warunków kredytowych. Częstym i popularnym zabezpieczeniem jest wykupienie przez kredytobiorcę ubezpieczenia. Może to być ubezpieczenie na życie i/lub od utraty pracy. Przy kredycie na 15000 zł bank może wymagać poręczyciela.


Jeżeli mieszkasz w Poznaniu to z ofertą kredytów i pożyczek gotówkowych zapoznasz się tutaj: Kredyt Gotówkowy Poznań

1 komentarz do “Kredyt gotówkowy porównanie 15000 zł. 253 zł przez 7 lat”

 1. W ING Bank można zapytać również o pożyczkę gotówkową na 15000 zł (22 marzec 2022 r.).

  Pożyczka gotówkowa:

  – 0 zł prowizji i korzystne oprocentowanie (od 8,74% do 9,24%),
  – Ubezpieczenie dodatkowo obniża oprocentowanie,
  – Pieniądze na koncie nawet w tym samym dniu.

  Kredyt gotówkowy porównanie 15000 zł ING Bank

  Pożyczka może być przyznana nawet w czasie 1 wizyty w placówce bankowej – miejscu spotkań, o ile klient będzie posiadał przy sobie dokument tożsamości i dokument potwierdzający dochody oraz nie będzie potrzebna dodatkowa ocena ryzyka i zdolności kredytowej.

  Przykład reprezentatywny dla pożyczki pieniężnej dla Klienta Stałego (wg definicji TOiP) – uwzględniający następujące założenia: całkowita kwota pożyczki pieniężnej (bez kredytowanych kosztów) 15 711 zł; całkowita kwota do zapłaty 21 007,74 zł; oprocentowanie zmienne 8,74%; całkowity koszt pożyczki 5 296,74 zł (w tym: prowizja 0 zł, odsetki 3097,24 zł, Ubezpieczenie na życie do pożyczek gotówkowych „Pakiet Srebrny/Pakiet Złoty” 2 199,50 zł, suma opłat za prowadzenie rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego przez 3 miesiące 0 zł). Pożyczka jest rozłożona na 50 miesięcznych rat płatnych 9. dnia miesiąca, w tym 49 rat po 376,16 zł i ostatnia rata 376,40 zł. Kalkulacja dokonana 9 marca 2022r. na reprezentatywnym przykładzie.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok