Kredyt gotówkowy Piastów

Kredyt gotówkowy Piastów, a może pożyczka gotówkowa? Przede wszystkim należałoby sprawdzić jakie propozycje kredytowe, nie tylko w oddziałach w Piastowie, mają do zaoferowanie banki.

kredyt gotówkowy Piastów

Porównanie kredytów jest o tyle ważne, o ile zależy Tobie na dużo tańszej propozycji. Należy wówczas przeanalizować co najmniej dwie oferty kredytowe, zwracając uwagę na całkowity koszt. Jeżeli nie masz czasu lub zwyczajnie w świecie nie ma to dla Ciebie największego znaczenia, to wystarczy wybrać dowolny bank, jednocześnie pamiętając, że wysokość poszczególnych kosztów (oprocentowanie czy prowizję) możesz negocjować.

Całkowity koszt kredytu jest wyrażony liczbowo (w złotówkach) i procentowo (rrso takiego kredytu). Szczegółowe ich wyliczenia poda bank, a z pewnością znajdziesz je na przekazanym przez bank formularzu informacyjnym. Kredyt jest tańszy, im mniejszy jest koszt całkowity.

Niska rata kredytowa, to tani kredyt?

Niekiedy można spotkać się z takim stwierdzeniem, że niska rata kredytowa to tani kredyt. Jest to oczywiście nieprawda, bowiem jej wysokość zmienia się w zależności od przyjętego czasu spłaty (nie wspominając już o wysokości kredytu, czy o systemie rat), i oczywistym jest, że im dłużej spłacasz kredyt, to będzie ona mniejsza.

Kredyt gotówkowy 12 tys. zł – oszacowanie rat.

  • 3 lata – 382 zł,
  • 4 lata – 298 zł,
  • 5 lat – 249 zł,
  • 6 lat – 214 zł.

Z drugiej jednak strony rośnie jednak koszt całkowity kredytu, bowiem każdy dodatkowy miesiąc spłaty, to dodatkowy koszt odsetek.

Kredyt gotówkowy 12 tys. zł – oszacowanie całkowitego kosztu kredytu.

  • 3 lata – 1752 zł,
  • 4 lata – 2304 zł,
  • 5 lat – 2940 zł,
  • 6 lat – 3408 zł.

Dopasowanie jej wysokości jest niezwykle istotne. Symulację spłat przedstawi bank i należy zastanowić się czy nie będzie ona zbyt wysoka biorąc pod uwagę bieżącą i przyszłą sytuacją finansową, jak i czy nie będzie zbyt niska, bo po co zwiększać koszt kredytu.

Piastów kredyty i pożyczki gotówkowe. Placówki bankowe

Placówki bankowe w Piastowie oraz dodatkowo o kredyt lub pożyczkę gotówkową możesz zapytać korzystając z listy powyższej – wystarczy wysłać formularz kontaktowy i poczekać na telefon ze strony banku. Bez wychodzenie z domu.

Bank Pekao S.A.
Dworcowa 1
22 758 17 36

Santander Bank Polska S.A Placówka Partnerska nr 4 w Piastowie
Warszawska 43
22 723 31 51

Bank Spółdzielczy Pruszków. Oddział w Piastowie
Wybickiego 3
22 720 12 05

Oddział Millennium
Generała Józefa Hallera 6
801 331 331

Alior Bank Partner
Generała Józefa Hallera 12

Santander Bank Polska S.A.
Warszawska 43
781 119 999

Placówki bankowe (spółdzielcze, komercyjne) – aktualizacja wrzesień 2021. Kredyty gotówkowe Piastów.

Kredyty gotówkowe w pozostałych miejscowościach:

  • Kredyt gotówkowy Lubartów – w Lubartowie również zapoznasz się z lista placówek i oddziałów bankowych w mieście.
  • Kredyt konsolidacyjny Grajewo – konsolidacja kredytów i pożyczek gotówkowych, to jeden kredyt, w jednym banku i przeważnie z mniejszą ratą kredytową.
Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok