Kredyt gotówkowy Opoczno

Kredyt gotówkowy Opoczno? Sprawdź gdzie wziąć korzystny kredyt gotówkowy lub pożyczkę gotówkową: internetowe i standardowe propozycje.

kredyt gotówkowy Opoczno

Oczywiście o kredyt gotówkowy możesz wnioskować w dowolnym banku w Opocznie, pod warunkiem, że masz odpowiednio wysoką zdolność kredytową i pozytywną historię kredytową. Przy wyborze banku możesz również kierować się jego dostępnością, czyli czy dany produkt jest oferowany przez internet – bez konieczności wychodzenia z domu.

Poniższe zestawienie propozycji kredytowych nie tylko pozwala na zapoznanie się najnowszymi i aktualnymi propozycjami kredytów w bankach, ale i umożliwia szybki kontakt w celu poznania bliżej oferty.

Pamiętaj zawsze, aby przed dokonaniem wyboru banku, sprawdzić całkowity koszt kredytu. Porównując go z innym kredytem bankowym (ale przy takich samych założeniach) sprawdzisz, który z nich jest tańszy.

Cena kredytu gotówkowego: całkowity koszt

A co w zasadniczej części wpływa na koszt kredytu? Kilka czynników, ale przeważnie najważniejsze jest oprocentowanie nominalne. Jeżeli wynosi 0% (ale takich kredytów gotówkowych w bankach nie znajdziesz), to oznacza, że nie zapłacisz odsetek od pożyczonego kapitału.

W przypadku pożyczek pozabankowych w promocji jest to możliwe. Natomiast dla kredytów gotówkowych niespotykane.

Należy zwrócić uwagę, że oprocentowanie nominalne zdecydowanej większości propozycji kredytów gotówkowych jest ustalone w górnych limitach (blisko 10%) i banki bardzo niechętnie decydują się na ich obniżenie. Jeżeli masz dobrą zdolność i wiarygodność kredytową, to pamiętaj, aby negocjować jego wysokość (każda obniżka to mniejszy koszt odsetek).

Drugim czynnikiem kosztownym, który może wystąpić i który najczęściej występuje to prowizja kredytowa. Naliczana jest procentowo od wysokości wnioskowanego kredytu i może być kredytowa lub płatna przed wypłatą środków finansowych.

Uwaga: koszt prowizji wliczony do kredytu, wpływ oczywiście na koszt odsetkowy.

Opoczno banki i kredyty

Placówki bankowe, oddziały banków w Opocznie, do których możesz się udać osobiście i zapytać o kredyt. Nie chcesz wychodzić z domu? Skorzystaj z listy banków i kredytów powyżej.

 • Bank Spółdzielczy
  Plac Kościuszki 3
  44 755 05 41
 • Oddział Partnerski Santander Consumer Bank Opoczno
  Piotrkowska 3
  71 358 99 09
 • Bank Pekao S.A.
  Plac Kościuszki 16
  44 755 25 43
 • Alior Bank – Placówka Partnerska
  Piotrkowska 18
  44 755 06 77
 • Credit Agricole Bank Polska S.A. – Placówka Bankowa
  Piotrkowska 2C
  71 354 90 09
 • Bank Spółdzielczy Ziemi Piotrkowskiej
  Włodzimierza Perzyńskiego 5
  44 754 25 97
 • PKO Bank Polski S.A. – Oddział 1 w Opocznie
  ul.: Staromiejska 14
  44 754 62 00
 • Bank Pekao S.A.
  Mikołaja Kopernika 1b
  44 754 25 40
 • Millennium Partner
  Piotrkowska 7
  801 331 331

Zestawienie banków zaktualizowane w marcu 2022 – kredyty gotówkowe Opoczno.

Kredyty w pozostałych miejscowościach

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok