Kredyt gotówkowy Nowa Ruda

Kredyt gotówkowy Nowa Ruda i szybka odpowiedź na ważne pytanie: gdzie wybrać się po kredyt gotówkowy? Jeżeli wybór ma być błyskawiczny, to można wybrać jakikolwiek bank. Jeżeli ma to być korzystny kredyt, to nie pozostaje nic innego, jak porównać oferty kredytowe.

kredyt gotówkowy Nowa Ruda

Jednak zanim podejmiesz ostateczną decyzję, warto odpowiedzieć sobie na kilka zasadniczych pytań:

1. czy naprawdę potrzebny jest Tobie kredyt gotówkowy?
2. czy możesz ewentualnie poczekać kilka miesięcy i zaoszczędzić chociażby część potrzebnej kwoty?
3. jak wygląda Twoja obecna sytuacja finansowa i jak może wyglądać za kilka, a nawet i za kilkanaście miesięcy.

Dopiero w kolejnym kroku możesz przejść do sprawdzenia propozycji kredytowych i porównania ofert. Zwróć uwagę na wysokość raty, aby była odpowiednio dobrana do możliwości finansowych. Ale jednocześnie „z tyłu głowy” musisz mieć na uwadze fakt, że mniejsza rata, to dłuższy czas spłaty kredytu, a to oznacza większy koszt odsetkowy.

Najlepszy kredyt gotówkowy dla wszystkich

Być może zastanawiałeś się, dlaczego identyczny kredyt, w tym samym banku, może być zaoferowany na różnych warunkach? Jeden kredytobiorca stwierdzi, że jest to tani kredyt gotówkowy, a dwóch pozostałych będzie kręcić nosami, ponieważ negocjacje w sprawie obniżki oprocentowania nie przyniosły żadnych rezultatów, albo obniżka była, ale i tak warunki kredytowe są znacznie gorsze niż w przypadku zadowolonego klienta?

Oferta kredytowa zawsze zależy od oceny zdolności kredytowej i wiarygodności kredytowej. Końcowa ocena kredytowa ma duże znacznie przy zaprezentowaniu ostatecznej oferty, a im ta ocena będzie lepsza, to i oferta można być korzystniejsza. W końcu każdy bank chciałby współpracować z wiarygodnym klientem, któremu można zaufać.

Maksymalna wartość kredytu gotówkowe również jest powiązana ze zdolnością kredytową. Chociaż banki oferują nawet i 200 tys. zł kredytu na 10 lat, to przy nie wystarczającej zdolności z pewnością go nie otrzymasz. I to dotyczy zarówno wysokich kredytów gotówkowych, jak i stosunkowo niewielkich kwot na 2000 zł czy 10 tys. zł.

Kredyty w pozostałych miejscowościach

Jaką masz (i czy masz) zdolność kredytową, dowiesz się bezpośrednio w wybranym banku.

Nowa Ruda kredyty i pożyczki gotówkowe. Placówki bankowe

Sprawdź jakie placówki bankowe i oddziały banków znajdziesz w Nowej Rudzie. W sytuacji, kiedy nie chcesz wychodzić z domu, należy wysłać formularz kontaktowy do banku, korzystając z listy powyżej.

Oddział Partnerski Santander Consumer Bank Nowa Ruda
Piastów 3
71 358 99 09

PKO Bank Polski S.A. – Oddział 1 w Nowej Rudzie
Teatralna 9
74 862 77 80

PKO Bank Polski S.A. – Oddział 2 w Nowej Rudzie
Osiedle XXX-lecia 15a
74 862 77 70

Gospodarczy Bank Spółdzielczy. Oddział
Rynek 14
74 872 24 66

Credit Agricole Bank Polska S.A. – Placówka Partnerska
Rynek 18
71 354 90 09

Agencja PKO Banku Polskiego
Kłodzka 11G
74 873 03 09

Credit Agricole Bank Polska S.A. – Placówka CA Express
Piastów 1
801 330 000

Alior Bank – Oddział
Kłodzka 14A
12 342 79 21

Santander Bank Polska S.A.
Armii Krajowej 4
781 119 999

PKO BP Oddział nr 9
Kolejowa 1

Placówki bankowe (komercyjne, spółdzielcze) – aktualizacja wrzesień 2021. Kredyty gotówkowe Nowa Ruda – województwo dolnośląskie.

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok