Kredyt gotówkowy Nakło nad Notecią

Kredyt gotówkowy Nakło nad Notecią, a może pożyczka gotówkowa? Dowiedz się w jakim banku zdecydować się na kredyt gotówkowy, ewentualnie gdzie złożyć wniosek o pożyczkę gotówkową bankową bez wychodzenia z domu.

kredyt gotówkowy Nakło nad Notecią

Tylko porównanie kredytów gotówkowych pozwala na wybór tańszego kredytu. Przy długim czasie kredytowania zwracaj uwagę przede wszystkim na wysokość oprocentowania nominalnego. Natomiast krótszy czas kredytowania, to większe znaczenie ma wysokość pobieranej prowizji za udzielenie kredytu. Porównując dwa takie same kredyty w różnych bankach pod względem ceny, ważny jest koszt całkowity oraz RRSO. Im są one niższe to kredyt gotówkowy będzie tańszy.

Pożyczki i kredyty gotówkowe. Przegląd propozycji kredytowych w bankach

Maksymalna kwota kredytu gotówkowego to przeważnie 150-200 000 zł. Okres umowy może trwać nawet i 10 lat. Poniżej możesz sprawdzić kredyt gotówkowy na dowolny cel. Porównuj kredyty i pożyczaj jak najtaniej!

Województwo kujawsko-pomorskie – kredyty gotówkowe w Nakle nad Notecią.

Przykład kredytu gotówkowego 13 200 zł na 47 miesięcy:
Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 16,94 %, całkowita kwota do zapłaty 17 812,70 zł, oprocentowanie nominalne zmienne 7,20% w skali roku, całkowity koszt kredytu 4 612,70 zł, w tym:

 • prowizja 2 242,68 zł,
 • odsetki 2 370,02 zł

Raty równe w wysokości po ok. 378 zł. Kalkulacja na dzień 04.12.2020 r.

Kredyty są zawsze kierowana do klientów, którzy mają odpowiednią zdolność kredytowa zbadaną przez oraz pozytywną historię kredytową. Należy wziąć pod uwagę, że każda oferta kredytowa jest ustalana indywidualnie i zależy od tego, jak oceni Ciebie bank – lepsza ocena, to nie tylko lepsze warunki kredytowe, ale i równocześnie silniejsza Twoja pozycja negocjacyjna.

Kredyt gotówkowy Nakło nad Notecią. Przegląd banków

Oczywiście o kredyt lub pożyczkę gotówkową w Nakle można zapytać osobiście w jednej z wielu placówek bankowych w mieście.

Bank Spółdzielczy w Nakle nad Notecią
Centrala
Sądowa 10

Santander Consumer Bank
Oddział Partnerski Nakło nad Notecią
Bydgoska 44

PKO Bank Polski
Oddział 1 w Nakle nad Notecią
Dąbrowskiego 2

Santander Bank
1 Oddział
Rynek 7

Alior Bank
Placówka Partnerska
Rynek 12

Credit Agricole
Placówka Bankowa
Bydgoska 41

 • BNP Paribas
  Rynek 2
 • Dąbrowskiego 12

mbank
Gimnazjalna 4

 • Millennium Bank
  Oddział
  Podgórna 9
 • Partner
  Rynek 4

Pozostałe:

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok